Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
To nic, drahá | Don´t Worry, Darling | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.09.2022
CZ premiéra: 22.09.2022
režie: Olivia Wilde
hrají: Chris Pine, Olivia Wilde, Florence Pugh, Harry Styles, Gemma Chan

To nic, drahá: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

První trailer byla pecka, jakou jsme nečekali a druhá upoutávka se logicky o tenhle moment překvapení opřít nemůže. To ale nevadí, protože Olivia Wilde toho má evidentně pořád připraveno dost. Ani tentokrát z toho sice nebudete moc moudří, ale těch náznaků, o čem že by celé To nic, drahá, mělo být. Zatím to pořád vypadá na lehce bizarní kombinaci Stepfordských paniček, Vesnice a trochu možná i psychických terorů, které točí Darren Aronofsky. To vše zabalené do líbivých barviček a atmosféry padesátých let, kdy „svět byl ještě v pořádku, muži i ženy znali své místo a lidi k sobě měli tak nějak blíž.“ Zároveň tu je ale i tentokrát dost nepříjemných záběrů a scén, které naznačují, že tu toho bude víc a že bude stát za to jít do kina a zjistit, co že to vlastně Olivia Wilde natočila. Hra s tajemstvím, výrazné naznačování, že to celé bude o dost složitější, až agresivně barevný vizuál a znepokojující hudební podkres fungují i tentokrát jako prvotřídní lákadlo. Snad to celé bude stejně chytré a zajímavé, jak se to zatím tváří.  

To nic, drahá: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Pecka, velká pecka. Olivia Wilde channeluje svého vnitřního Petera Weira s kapkou Hitchcocka a taky trochou Nolana k tomu, a její novinka a zároveň teprve druhý (!) celovečerní film tak rázem vypadá jako jeden z nejočekávanějších projektů letošního roku. Samotný trailer pak příliš dlouho nechodí kolem horké kaše, a jen co se pánové a jejich dokonalé dámy rozloučí na prahu svých vysněných domovů, a rozjedou se za prací, začnou hudba i střípky děje přibírat na intenzitě, až do skvěle vygradovaného finále, které už o své poctě Truman Show nemůže nechat na vážkách ani ty největší pochybovače. Přidejte vyloženě luxusní obsazení v čele s čím dál lepší Florence Pugh, Harry Stylesem a Chrisem Pinem v záporáckem módu (!), a máte zkrátka ukázku/film, na který se v podstatě nejde netěšit. Vůbec bych se nedivil, kdybychom to za rok dávali mezi trailery roku, minimálně já si na to vzpomenu určitě.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace