V KOSTCE
Lehce nadprůměrná detektivka maskující vynikají drama se sžíravým společenským přesahem a tvrdou kritikou nejen amerického konzumerismu. Zapomeňte na tradiční klišé, Szifrónův scénář je pevná vize bez jakýchkoli kompromisů. Je to depresivně lidské, otravně byrokratické, nečekaně explicitní a pokud se tím necháte spolknout, nečeká vás nic příjemného. Je to každopádně silná autorská výpověď a jeden z těch zajímavějších filmů, co jsme letos viděli.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
V thrilleru To Catch a Killer se mladá policistka rozhodne spojit síly s FBI, aby společně vypátrali nebezpečného sériového vraha. Jenomže nikdo netuší, že sama hrdinka skrývá tajemství, které by se jejím kolegům asi moc nelíbilo. Režíruje Damián Szifron, který natočil skvělé Divoké historky.
TOP Diskuze
45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2

