Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Thor: Temný svět | Thor: The Dark World | 2013
csfd  imdb
US premiéra: 08.11.2013
CZ premiéra: 07.11.2013
režie: Alan Taylor
hrají: Chris Hemsworth, Anthony Hopkins, Natalie Portman, Christopher Eccelston, Tom Hiddleston

Thor: Temný svět: Blu-ray trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Druhý Thor se pořád těší překvapivě velké divácké přízni a Marvel to hodlá zužitkovat na maximum. Další vydělávací zastávkou bude samozřejmě Blu-ray, na kterém se Temný svět objeví již za pár týdnů. A to s celkem solidní bonusovou výbavou, na kterou láká nejnovější asgardská upoutávka. Její informativní náplň je velice vítaný, blůčkové trailery bez zmínky o bonusech jsou totiž vždycky smutně zbytečné. Máme tu tedy plně přijatelný lákací standard, z něhož si každý odnese přesně to, co si odnést má. Kéž by to výrazněji pochopila i ostatní studia.

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Thor: Temný svět: TV trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Konečně dostává víc prostoru elfí záporák, a paradoxně se tak děje v kratičkém televizním traileru. Důraz na politiku mimozemských světů přitom měl být patrný už od začátku, protože jestli mne něčím první Thor zaujal, tak především potenciálem Asgardu a jemu přilehlých vesmírů. S Midgardem jděte k šípku, tomu se věnuje zbylých tři sta filmů ročně. V téhle ukázce konečně poodkrýváme, proč si Thor tu a tam musí odskočit domů, aby vyřešil pár mocenských starostí, které se tu a tam přelijí i do našeho světa. Až těsně před premiérou se Marvel rozhodl prodat trochu osudovosti a mírně otravnou Natálku vyměnil za hláškující Kat Dennings. Změna komunikační strategie se asi ke všem fanouškům nedostane, ale přesto se snad o blonďatého poloboha nemusíme bát. A načasování k Rivalům, jakkoliv v USA příliš nebodovali (tam přeci jen Formule 1 zas tak neletí), je naprosto ideální. Ještě pár sólových spotů, které prodají ostatní asgardské bijce, pár money shotů s dodělaným CGI a může se servírovat!

 

 

Thor: Temný svět: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Ehm, pořád čekám, kdy se dvojce Thora pořádně rozjede propagační kampaň. Protože máme měsíc do premiéry... a tohle je prostě slabota. Marvel do nás v podstatě pět měsíců hustí tu samou upoutávku, která nemůže pokrývat ani polovinu filmu. Na jednu stranu je to vlastně chvályhodné. Na tu druhou se ale nový výlet do Asgardu mění v překvapivě matnou comicsovou výplň, která by bez Avengers sháněla diváky docela těžko. Branaghovské kouzlo jedničky je zkrátka pryč. Trůnovské vzezření ho přitom ne a ne nahradit, takže doufejme, že nás Bůh hromu v kině smete daleko víc než u monitorů. Byla by to velice vítaná výjimka.

Thor: Temný svět: TrailerHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Tradiční marvelácký čtyřhvězdičkový nadprůměr. Cool hrdina, pár epických lokací, nějaká ta tvrďácká hláška, to všech zabalené do chorálového blaha, které by dodalo koule i reklamě na Persil. Thor se chystá na svoji druhou štaci a nadmíru potěší, že jsme z ní dosud skoro nic neviděli. Bůh hromu vyzvedne Natálku na Zemi, vyrube Lokiho z vězení a vydá se do boje s temnými elfy, o jejichž plánech zatím nevíme skoro nic. Trailer se totiž věnuje především nestárnoucí bratrské dynamice, u které není zajímavé čekání na to, jestli Loki Thora zase zradí. Jde vyloženě o to, kdy to přijde, jak se mu to povede a za jakým cílem se vydá, protože nadvláda nad Asgardem nebo Zemí nehrozí. A kam jinam by se měl tenhle kouzelnický darebák vrtnout? Marvelu se daří držet pod pokličkou překvapivě mnoho, doufejme tedy, že tentokrát tají i nějaké zvraty, které Thorovi dodají kýžený "reálnější feeling". Už tady je ho habaděj (Asgard konečně nejsou jen dva obýváky a ledové studio vystřídal Island), ale kdyby se konečně tnulo do živého, vůbec by to nebylo od věci. Třetí Iron Man se tomu bohužel vyhnul, u Thora se ale dá věřit nějakým razantnějším rozhodnutím. Malekith zabije v souboji Friggu? Thor spasí svět, ale přijde o Jane? Nebo že by se Loki vykoupil sebeobětováním? Možností je tuna, tak snad Alan Taylor dostojí svojí trůnovské pověsti.

Thor: Temný svět: TeaserHODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Thor je zpátky a s ním i divná temnota, která olizuje Zemi i Asgard. Chvílemi to vypadá, že koukáte na barevnější a dražší verzi Hry o trůny, ale zároveň se drží atmosféra narýsovaná Branaghem. Thor je prostě z jiného světa a tuhle linii nenarušuje ani jeho tokání s Natalií Portman. Ostatně ukázka naznačuje, že na Zemi si doslova odskočíme a zbytek se odmlátí na Asgardu. Sami si rozeberte, jak moc vás to láká, ale my se teda těšíme. O krev sice pégéčkový Marvel žádat nemůžem, ale i tak to vypadá na pořádná jatka. Což se samozřejmě nijak netluče s tím, že Hemsworth s Hiddlestonem používají hodně kvalitní přírodní šampón.

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace