Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Thor: Láska jako hrom | Thor: Love and Thunder | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 08.07.2022
CZ premiéra: 07.07.2022
režie: Taika Waititi
hrají: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tessa Thompson, Christian Bale, Taika Waititi

Thor: Láska jako hrom: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Cooooool, ale v zásadě žádná změna oproti předchozím pocitům z prvního traileru. V tuhle chvíli už si všichni dokážou sami odpovědět na otázku, jestli je čtvrtý Thor bude bavit, nebo ne. Film nijak nezakrývá, že bude divokou akční komedií, že v něm bude spousta postav, ještě víc barviček a mezi tím vším šílený zabiják bohů Christian Bale. Někomu to bude stačit, někdo z toho bude dokonce nadšený, a jiní nad tím mávnou rukou, protože už jsou na to staří. Já jsem zhruba někde uprostřed a vlastně jsem tam spokojený. Režírujícímu Taikovi Waititimu samozřejmě nechávám prostor na to mě překvapit, ale i kdyby se tak nestalo, parametry diváckého hitu tenhle trailer naplňuje s přehledem.

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (8)

Thor: Láska jako hrom: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

"Dobrý, ale..." Čtvrtý Thor bude zjevně opět až po uši narvaný dětinským humorem a blbnutím všech zúčastněných, a já už minule zjistil, že mi to nevadí tolik, jak by asi mělo. Je to takový ten Marvel utržený ze řetězů, se vším tím dobrým, i tím špatným. Zároveň si ale říkám, jak by asi tahle látka vypadala v rukou někoho, kdo by to pojal vážněji, epičtěji, no prostě třeba jako to zmiňované God of War. Jenže pro takové pojetí byl tehdy ideální Ragnarok, kde se Marvel rozhodl jít touhle cestou, a tak tu nyní máme Lásku jako hrom, kde všichni skotačí, zatímco jediný Bale vypadá, že přišel hrát do řecké tragédie. Jak píšu v úvodu popisku, jako asi to bude dobrý, ale chtěl bych víc. Možná i proto čtvrtý Thor nepatří mezi mé nejočekávanější filmy a půjdu na něj jen ze setrvačnosti. Co vy?

Thor: Láska jako hrom: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Fantastická práce! Čtvrtý Thor se hlásí pouhý čtvrtrok před premiérou s prvním teaserem, který by měl přetáhnout diváky, které Doctor Strange snad přetáhne Spideymu. A i když to nevypadá na multiverzové šarády, materiál i v mnohem přímočařejším podání působí prostě luxusně. Oldschoolové rockové aranžmá a neonové barvičky určitě nejsou ničím novým, ale tady zabírají naprosto parádně a už během flashbacku do Thorova zrání slibují top popcornovou podívanou. K tomu se přiřítí spousta tučných trikových výjevů, ironické momenty z Thorova života, jehož supercool podstatu si pamatujeme od Inifinity War dodnes, několikeré machrování se zbraněmi a nakonec i stylový nástup Jane Foster v plné zbroji. Tohle se bude sakra těžko v upoutávkách trumfovat! Tak snad to Taika Waititi zvládne naplno i na plátně.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace