V KOSTCE
No nelíbilo se mi to... Ale mnoha lidem ano a Shyamalan určitě nemá boj o přízeň snadnou, takže je možné, že tentokrát regulérně rozdělil publikum a natočil pro někoho opravdu dobrý film. Spíš než abych vás od toho zrazoval, vás vyzývám, abyste se podívali a třeba mi vysvětlili, co mi uniká.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
M. Night Shyamalansi znovu zkouší napravit reputaci, tentokrát hororem o dvou dětech, jejichž babička s dědečkem nepůsobí úplně normálně. Budeme se konečně zas bát, nebo opět jen kroutit hlavou?
TOP Diskuze
99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 33První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 15Sláva: V.I.M. 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 10Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje

