Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Válka zítřka | The Tomorrow War | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.07.2021
CZ premiéra: 02.07.2021
režie: Chris McKay
hrají: Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin, Mary Lynn Rajskub

Válka zítřka: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Když se v únoru 2019 oznámilo chystané vysokorozpočtové sci-fi Ghost Draft (později přejmenované na The Tomorrow War), těšil jsem se. Chrise Pratta jsem měl v té době ještě docela rád a militaristický blockbuster z budoucnosti s rozpočtem 150 mega zněl na první dobrou velmi lákavě. V tuto chvíli už se netěším, protože oba poslední trailery stojí za starou belu. Nudně působící monstra vypadají, jako by vypadla z nějaké původní a nedokončené skicy prezentované na prvním meetingu před natáčením Tichého místa. CGI je vzhledem ke zmiňovanému rozpočtu podivuhodně slabé, prezentovaná akce vůbec nemá koule a hrdinové válčící proti emzákům za matičku Zemi jsou (s výjimkou J.K. Simmonse, jenž by byl cool snad i v novém bijáku Evy Toulové) zoufale nevýrazní už na ploše těch dvou a půl minut. Dvě hvězdičky dáváme na MovieZone i mnohem větším srajdám, ale tady fakt nemůžu jinak. Snad se stane zázrak a tvůrci zazdili jenom tu trailerovou kampaň.

 

Válka zítřka: Trailer


Válka zítřka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Buďme fér. První upoutávka na Tomorrow War má pětadvacet vteřin a to není moc času na to, aby Amazon zvládl tuhle akční sci-fi prodat. Ale nějaký zásadní moneyshot, kvůli němuž by si člověk zaškrtl v kalendáři začátek července, bychom si snad zasloužili, ne? Stíhačky nad hořícím velkoměstem, jeden výbuch a zamračený Chris Pratt bohužel ani zdaleka nestačí. Navíc ten vysvětlovací monolog o válce s mimozemšťany, k níž dojde v budoucnosti, fakt nepůsobí jako motivační proslov Idrise Elby v Pacific Rim a celé je to takové devadesátkové. Ne úplně hezky devadesátkové. Působí to trošku levně, trošku okoukaně a trošku zbytečně. Ale pořád chci věřit, že Pratt nevlezl do úplné srágory (hit by se mu hodil jako sůl, když se odložili třetí Strážci Galaxie i další Jurský svět) a že se Amazon chytne za nos a co nejdřív vypustí do světa něco, z čeho by bylo patrnější, co od téhle sci-fi akce vlastně máme čekat. Tohle je málo.  

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace