V KOSTCE
Druhý díl originálního hitu se již nemůže opřít o devízy prvního filmu, snaží se tak o vzletnější myšlenky a postihnutí širší škály témat, což se ale vůbec nedaří. Není to zábavné ani originální, postavy nefungují, děj se vlivem nepovedeného scénáře rozpadá a film se tak postupně hrabe až na dno díry, kde číhá jen prázdný a rádoby intelektuální závěr.
CELÁ RECENZE ZDETRAILERY
FOTOGALERIE
O FILMU
Opět se vydáváme do španělské díry, kde se lidé řežou pro každý kousíček jídla.
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 32První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2

