Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Plane | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.01.2023
CZ premiéra: nestanovena
režie: Jean-François Richet
hrají: Gerard Butler, Daniella Pineda, Mike Colter, Joey Slotnick, Yoson An

Plane: Final trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Do amerických kin už za několik hodin doslova vlítne nové butlerovské béčko. A obávám se, že tentokrát půjde o jeden z těch lacinějších a celkově pitomějších kousků, u něhož se nebudeme bavit tolik jako u akčních eskapád Mikea Banninga. Příběh pilota, který za pomoci trestance (jenž určitě nebude takový bídák, jak se zdá), zachraňuje cestující před skupinou záporáků, pořád nepůsobí dvakrát zajímavě. A trochu se divím, že se takový kousek v dnešní době vydává vůbec do kin a nezkusí to ihned ve vodách vděčnějšího streamu. Ostatně, jakoby prázdnější kinosály předem očekávali i producenti, a tak si s finální upoutávkou nedali příliš práce. Poslední ukázka tak má pouhou minutu, díky tomu je však údernější, logicky svižnější a střihači se snaží šikovně zakomponovat i zvuky z letadla. Je to jednoduché, neurazí to a v podstatě to plní svůj účel. Do kina to však nejspíš hodně Butlerových fandů stejně nedostane.

Plane: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Gerard Butler už nám z těch přímočarých béček asi nikdy neodejde a já jsem za tohodle poctivého akčního dříče vlastně rád. Problém je, že jakmile za kamerou nesedí Ric Roman Waugh, dopadají Butlerovy pokusy všelijak. A trochu se bojím, aby se nespálil i u své letecké novinky. Už samotná zápletka o naštvaném pilotovi, jenž se rozhodně zachránit unesené cestující a vezme si na pomoc nebezpečného vězně, je i na hercovy poměry už hodně béčková divočina a zejména při záběrech ztroskotání letadla je vidět, že tentokrát se muselo na place dost šetřit. Po kostrbaté první polovině se ale Butler naštve, začne mlátit záporáky hlava nehlava a trailer dostane konečně pořádné grády. I přes svou tupost a lacinost pak upoutávka nezapře hezký tah na branku a ke konci hodně příjemné graduje. Takže vlastně účel splněn. A u výsledku nám asi bude stačit, když z toho vznikne nenáročné guilty pleasure.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace