O FILMU
Neil Marshall natočil skvělé Psí vojáky a Pád do tmy, ale třeba i posledního Hellboye. Takže těžko říct, co od něj očekávat. Jisté je jen to, že i tentokrát dojde na krev. The Lair se bude točit okolo pilotky sestřelené nad Afghánistánem. Povede se jí přežít, ale ví, že jí po krku jdou nepřátelé, a tak se schová v opuštěném bunkru. Jenže netuší, že se tu prováděly tajné pokusy a po chodbách běhá monstrum… Věřme, že Marshall si vzpomene na časy, kdy točil akčně-hororové pecky.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 30Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 30První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 11Shrek 5: Teaser 2

