O FILMU
Podle tvůrců sci-fi thrilleru The Colony nebude budoucnost zrovna veselá. Země je neobyvatelná, protože začala nová doba ledová a zbytky lidstva se musí, pokud chtějí přežít, uchýlit hluboko pod zem. Není to zrovna ideální místo pro zbytky civilizace, ale vybírat si bohužel moc nejde. Naneštěstí ale dobou ledovou problémy teprve začínají, protože skupina hrdinu zahrabaná hluboko v zemi zjistí, že se budou muset poprat s něčím daleko horším. A člověka to nepřipomíná ani v nejmenším. Zápletka The Colony je hodně béčková, ale Laurence Fishburne a Bill Paxton by si měli bez problémů odehrát svůj standard. Doufejme, že se sebe pořádný výkon dostane i neznámý režisér.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Sláva: V.I.M. 44Den odhalení: Recenze 11Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 14Zmrzlinář: Trailer

