Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tenkrát v Hollywoodu | Once Upon a Time in Hollywood | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 09.08.2019
CZ premiéra: 15.08.2019
režie: Quentin Tarantino
hrají: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Zoe Bell, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell

Tenkrát v Hollywoodu: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je úsměvné, a zároveň moc krásné, že si Tarantino furt plní svoje fanboyovské i cinefilní fantazie, a přitom se pohybuje na té nejvyšší úrovni filmové tvorby. Aneb... killing fucking nazis with fire again! Once Upon a Time in Hollywood si dnes večer odbylo světovou premiéru a nejen že se dočkalo maximálního zájmu médií a fandů a nadšeného standing-ovation, ale následovaly i extatické recenze, které mluví o zasvěcené instantní klasice. Takže... no surprises. Plnohodnotný trailer určitě není tak chytlavý jak teaser, není tak sexy a úderný, to ale neznamená, že by materiál nebyl tip ťop a že i v hájemství Charlese Mansona by se neskrývalo spíš podnětné a vícerozměrné retro, než cokoliv jiného. Ano, cokoliv slabšího... Tohle prostě bude ultimátní pecka roku, a ne že ne. 

Tenkrát v Hollywoodu: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Quentin Tarantino chystá do kin předposlední film své bohaté a pestré kariéry a nejen pro nás, ale i pro půlku světa, jde o nejočekávanější titul letošního roku. A teaser to rozhodně potvrzuje. Nepotvrzuje tedy úplně stoprocentně svého autora, protože schytáváme spíš efektní a úderný videoklip, z něhož mnohem víc stříká láska ke kinematografii, dokonalá retrostylizace a na dnešní poměry velikášská dobová výprava, než ostrý scenáristický brk slavného jmenovce Quentina Kokty. A vlastně to vůbec nevypadá na další masakrální dialogovku řezanou krví, točící se okolo Charlese Mansona. Možná je to ale o to lepší, protože se trumfy nevytahují pět měsíců před premiérou a spíš se sexy způsobem tancuje okolo, než že by se natvrdo pálilo do tarantinofilů. 

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace