Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tenet | 2020
csfd  imdb
US premiéra: 14.08.2020
CZ premiéra: 13.08.2020
režie: Christopher Nolan
hrají: John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Michael Caine

Tenet: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Díky bohu za Nolana! I když jeho novinka vypadá jako pokračování Počátku, protože stylizace je velmi podobná, od outfitů po dikci postav, těšit se lze na max. A samozřejmě hlavně kvůli originální náplni a superambicióznímu uchopení, které pracuje s nečekanými finesami vyprávěcími i realizačními. Přiznám se, že té vychytávce s otáčením času úplně nerozumím, asi jako většina diváků nechápe celkové příběhové směřování, vypadá to ale magicky a dokonale to zapadá do těžkotonážního, klasicky nolanovského aranžmá, které nám servíruje tahle upoutávka. Na ní si můžete cenit jak atmosférického uchopení, tak i toho, že má ambice vlastně posunout celý svět za koronakrizi - a s hláškou, že jinde než v kině Tenet prostě neuvidíte, vlívá optimismus do žil filmovým fandům na všech kontinentech. Snad to nemoc dovolí, protože takhle jedinečný projekt v tak suverénním podání si to bude chtít vychutnat s maximální pompou. 

Tenet: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Chystá Nolan další genialitu? Zatraceně moc tomu věřím, to vám nebudu zapírat. Nolan je současná světová jednička svého oboru, která dovede kloubit vysoké koncepty s přímočarou zábavností jako nikdo jiný, takže když po Interstellar nebo Počátku oznámí, že chystá svůj vůbec nejambicióznější film, logicky to budí maximální pozornost. Tuplem když se pak pustí do látky, která si hraje s časem ve všech možných směrech a motá vám hlavu tím, jestli půjde od konce nebo od začátku. Nebo všechno dohromady. Snad to bude opravdu ještě o level výš než Memento a Počátek... Trailer se nebojí diváka mást a nic moc mu neprozrazovat, i když ale není na první dobrou tolik kulervoucí a neoslní hned svou vypulírovanou audiovizualitou, náznaky potenciálně nejslibnějšího filmu přístí sezony v něm rozhodně najdete. 

Tenet: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zatím s francouzskými nápisy, ale konečně v HD!

Nolan šlape jak švýcarský hodinky. Zase v lednu oznámil, že na příští léto chystá nový blockbuster, mezitím roztočil kamery a v srpnu vypustil první teaser. Tak jako pokaždé. Zajetá taktika se u něj nemění. Akorát teď chce klip prezentovat ve vší velkorysosti a s puncem velké události jen v IMAXech, takže proto k nám i po pár týdnech dotýká jen jeho francouzská verze. I z ní jde atmosféra ždímat, jako oznamovadlo funguje bez problémů, jestli jsou v ní ale nějaké hrátky s časem nebo dokonce vidíme hlavního hrdinu pohybovat se pozpátku, tak jak avizuje pár uniklých materiálů z natáčení, to se teprve uvidí. Každopádně adekvátní anonce, co nolanovce v klidu nažhaví. 

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace