Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Táta je doma 2 | Daddy´s Home 2 | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 10.11.2017
CZ premiéra: 23.11.2017
režie: Sean Anders
hrají: Will Ferrell, Mark Wahlberg, Mel Gibson, John Lithgow, John Cena

Táta je doma 2: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Táta je doma nafasoval dámskou protiváhu jménem Matky na tahu a teď se vrací s druhým dílem, který samozřejmě vsadí na dědečky. Reálně to znamená "vyměklého" Johna Lithgow a "plně gibsonovského" Mela Gibsona, jenž se tu jako herec konečně vrací do mainstreamu. Že je materiál trochu pod jeho úroveň? Pravda. Tenhle biják ale očividně dělá pro prachy, které mají tvůrci i herci dávno jisté. Nikoho tak nemůže překvapit, že je Táta je doma 2 úplně standardní komediální taškařicí. Občas se sice objeví snaha o nové Vánoční prázdniny (bobování je přímou citací), ve finále tu ale najdete jen to, co se dá od podobné zápletky čekat. Trailer nenadchne ani neurazí a trčí z něj vlastně jen Gibson. Přejme mu tedy solidní výsledek, aby se konečně mohl vrátit i do zajímavějších rolí.

Táta je doma 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mel Gibson si to tuplem užije. Je to v zásadě jen pár měsíců, kdy ho vzal Hollywood zpátky na milost (definitivně skrze oscarový ceremoniál se spoustou nominací pro Hacksaw Ridge) a už tu má výraznou komediální roli drsňáckého dědouška. Ověřené postupy, jak jít na sequel, jsou nejčastěji dvojí - a Ferrell s Wahlbergem v rámci své třetí spolupráce kývli ne na přesun do nějaké jiné destinace, ale na přísun nových postav s podobně vyhroceným přístupem, tak nějak ve stylu dvojky Fort je lotr. Zas to sice nevypadá na kdovíjakou řachandu, díky postavám Gibsona a vyměklého Johna Lithgowa by to ale jako neškodná rodinná oddychovka mohlo celkem fungovat. A na Vánoce zase jako jediná věc alespoň trochu konkurovat Star Wars. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace