Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tajemství staré bambitky 2 | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 10.02.2022
režie: Ivo Macharáček
hrají: Tomáš Klus, Ondřej Vetchý, Jiří Lábus, Miroslav Vladyka, Kamila Janovičová, Veronika Khek Kubařová

Tajemství staré bambitky 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Je docela vtipné, že první upoutávka svým neumětelstvím nedokázala ani trochu naznačit, o čem že dvojka Bambitky má vůbec být a ta druhá už hlavní zápletku nejspíš naopak vykecává komplet celou, takže už rodiče s ratolestmi pomalu ani nemusí do kina. Hlavní neduhy ale pořád zůstávají. Tajemství staré bambitky 2 stále nevypadá jako česká pohádková událost, která by měla před Vánoci zbořit multiplexy, ale vypadá jako naprosto nezáživný a laciný kousek, jemuž by lépe slušel klasický žánrový slot v neděli po obědě. Celé to vypadá naprosto utahaně, sterilně, bez energie či špetky kouzelné pohádkové atmosféry a prostě naprosto nudně. Jediným kladem tak možná bude fakt, že Tomáš Klus se tentokrát evidentně uklidí na vedlejší kolej a prim zde bude hrát Ondřej Vetchý. Takhle unavenou a nezáživnou kampaň si ovšem nezaslouží snad žádná pohádka.

Tajemství staré bambitky 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Tajemství staré bambitky bylo neurážející televizní pohádkou, kterou nemá člověk ani při opakování v televizi o Vánocích touhu vypnout. Jenže slovo televizní je v tomto případě klíčové. Druhý díl si to totiž zamíří i do kin. A z tohoto ohledu je téměř až fascinující, jak lacině, vizuálně nezajímavě a ehm... ano, televizně celý projekt zatím vypadá. Troufnu si dokonce říci, že to zatím vypadá víc televizně než deset let starý předchůdce. Samotná upoutávka je pak klasickou českou odfláklou prací, v níž nefunguje vůbec nic. Pohádková atmosféra či vděčný humor nikde a jednotlivé záběry jsou zde zase naházeny bez jakékoliv logiky i struktury, že člověk zase jednou jen marně hádá, o čem že to má celé vlastně být. Tady prostě střihač jen bez ladu a skladu spojil několik scén a bez nápadu to pustil do světa. Něco mi ale říká, že kina budou dětmi narvaná stejně.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace