Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Tajemství a smysl života | 2023
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 23.11.2023
režie: Petr Vachler
hrají: Jan Budař, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Andrea Růžičková, Aneta Krejčíková

Tajemství a smysl života: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Včelí Petr Vachler se na konci upoutávky ptá, jestli se bojíme. A já klidně přiznám, že mám naděláno v gatích. Vypadá to hnusně a vkusně asi jako sádrový trpaslík. Už jen úvodní záběr, kdy přiletí ke kameře včelovachler a skrze zoom na jeho očičko vidíme nekonečnost vesmíru a bytí, je jasné, že tenhle film není pro mě. A není popravdě ani pro nikoho, koho znám. Ale svoje publikum si najde, stejně jako Kazmova loterie. Jenže ta alespoň měla solidní upoutávky a ať už si o ONEMANSHOW myslíme cokoliv, řemeslo na ní vidět je. Trailer na Tajemství a smysl života je bizarní kombinací amatérismu, bohorovnosti a sebevědomí, za které by se nestyděl ani ten Kazma. Minimálně v momentech, kdy si pokládá velké otázky a na konci traileru na ně slibuje odpovědi, i když soudný člověk vůbec nepřemýšlí o tom, o čem to celé má být, protože to vizuálně působí jak verbovačka do nějaké včelí sekty. Do takové, co ještě nemá moc členů, kteří by od nových oveček vybírali příspěvky/desátky, takže vypadá vyloženě ostudně. Jako o čem se tady bavíme? Na druhou stranu je nutné pochválit, že upoutávka hraje s otevřenými kartami a snaží se lákat jen a pouze na téma. Nedovedu si představit, že by po traileru chtěl kdokoliv vyrazit do kina za filmovým zážitkem. A cílovka, která si půjde pro osvícení, to neřeší. Takže svým způsobem dobrá práce. I když se mi z ní navaluje.

 

Tajemství a smysl života: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Petr Vachler vrací úder! A to takovým způsobem, že Cool Girl! vedle jeho novinky vypadá jako mistrovské dílo. Tajemství a smysl života totiž vypadá na poctivý, a hlavně extrémně hnusný ezo bizár, v němž se Vachler asi pokouší zodpovědět ty největší životní otázky a dokonce si možná hrát na českou Fontánu či Strom života. A to v čele s opravdu odpudivou starou včelou, která mě bude už po samotném teaseru rozhodně strašit v nočních můrách. Odporná animace je pak zabalena do směsice podivných a komických záběrů, v nichž děti jezdí po tobogánu a Anetu Krejčíkovou srazí "komicky" auto. Asi u žádného traileru jsem si neříkal WTF tak často, jako právě tady. Ano, i když jsme si naivně mysleli, že českého dna jsme dosáhli, tak nyní se přihlásil Petr Vachler, aby se provrtal až do samotného pekla.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace