Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Superbad | 2007
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.08.2007
CZ premiéra: 25.10.2007
režie: Greg Mottola
hrají: Seth Rogen, Jonah Hill, Michael Cera, Bill Hader

Superbad: Red Band Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Od minulé ukázky se toho moc nezměnilo. Chlapci jsou pořád stejní ňoumové, jichž se něco jako děvčata netýká a pořád se to snaží změnit. Všechno při starém, vlastně i ten trailer je stejný. Přichází jen s jedním (leč zásadním) rozdílem - tentokrát neřeší, když někomu ulítne nějaké to "Fuck", "Shit", nebo kombinace těch nejkanálovějších slovíček, co je angličtina schopná vyplodit. A ačkoliv se to může zdát jako trochu slabá zámínka pro jednohvězdičkové navýšení na trailerovém skóre, opak je pravdou. Jestliže se totiž film chlubí, že je od tvůrců komediálních pecek jako 40 let panic, nebo Zbouchnutá, ona sprostá mluva k němu prostě patří. Proto má první ukázka nádech klasické teenagerské komedie bez špetky nápadu a proto je ta druhá atmosférou někde úplně jinde - jakmile vidíte, že se opilí mladíci nebudou bát nějaké pitomé MPAA, dostává Superbad úplně jiný rozměr. Ono to totiž začíná vypadat opravdu vtipně. Ať už je to drobná technická závada na telefonu, pantomimické grimasy při laborkách, nebo obyčejné opilecké kravení, je to možná až moc primitivní, ale co - je to prča. I ty slabší gagy z minulého traileru teď dostávají jiný rozměr, když se nemusí bát rozvádět rozhovor o cucání máminých ňader, nebo o falešných občankách. Kdo by se chtěl jmenovat Phuck? ;)

Superbad: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Pokud jste nepřeskočili horní perex, nemá vás prakticky co překvapit. Dva ňoumové, jejichž sociální interakce nikdy nepřesáhla úroveň nutnou pro nákup baget, limonády a počítačových komponent, vyrážejí do terénu, aby vyštrachali z útrob své střední „nějaký to maso“, kterému ochotně a barvitě sdělí, že věhlasných pitek už za sebou mají desítky, jsou tedy protřelí a tím pádem by na téhle závěrečné akci neměly oslovené slečny chybět. Což o to, koncepčně je to poměrně zábavné, ale mladé otrapy hrají zpustlí nýmandi, kteří zjevně kamarádí s režisérem nebo někým okolo. Výsledek je přesně tak nevýrazný, jak čekáte: Přehrávají, hláškují, protože už to někde viděli a zaplétají se do zvláštních situací, které postupem času v rámci žánru zevšedněly natolik, že nad nimi už ani nemávnete rukou. Výsledkem je kolotoč ran do hlav, marných pokusů mladistvých postpubescentů zapojit se do světa, kterému nerozumí a kolem toho všeho spousta punkových kytar, které téhle bizarní historce z americké střední dodávají nádech… klasické historky z americké střední. Abych nezapomněl, přidejte pár usměvavých slečen s ideálními proporcemi, které rozslintají všechny vaše mladší brášky. Pak už voilà – můžete servírovat!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace