Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Substance | The Substance | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Coralie Fargeat
hrají: Margaret Qualley, Demi Moore, Dennis Quaid, Hugo Diego Garcia, Oscar Lesage

Substance: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Krátké, úderné, sexy. Konečně jsem si mohl udělat trochu představu o tom, co mě o víkendu v kině čeká, protože ihned po zhlédnutí téhle ukázky jsem ulovil jeden z posledních lístků na nedělní projekci. Civalovo nadšení a pozdější zklamání všech ostatních zatím naznačuje, že se rozhodně nejedná o univerzálně uspokojivou podívanou, na druhou stranu už teaser vykazuje známky věcí, které já upřímně můžu. Důraz na stylovost, témata ženství, krásy, zlomené psychiky, Margaret Qualley v kombu s Demi Moore... fajn, moje reputaci s tímhle utrží další ránu, ale co už. Tahle minutová ukázka zkrátka prodává film, který nemalé množství lidí BUDE chtít vidět, čili těžko něco vytýkat - kdyby se ale v budoucnu ještě objevil delší trailer, který by si s tím střihem ještě trochu pohrál, doplnil to šikovně zvoleným hudebním podkresem a ve finále přitlačil na ty krvavá jatka, k nimž zjevně dojde, pětikvalt je zaručen.

Substance: Announcement Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
krauset

Náš karlovarský výsadek dnes odcházel z projekce Substance s velkou spokojeností (ne že by návštěvníci Varů o substancích něco věděli). Zdá se tedy, že nesmírně pozitivní ohlasy z Cannes, který tento satirický body horor o neschopnosti přijmout neúprosnost stáří vyvolal, a to včetně ocenění za nejlepší scénář pro režisérku Coralie Fargeat, byly zasloužené. Demi Moore zde ztvární hvězdu aerobiku, která je v momentě, kdy hodiny odbijí její padesátiny, vyhozena. Nedokáže pak odmítnout nabídku lákavou farmaceutické společnosti na jakousi substanci, která ji učiní krásnější a perfektnější než kdy dřív. Po boku Moore se objeví Margaret Qualley. Teaser samotný se prezentací obrazového materiálu příliš netrápí. Vnadí na zdeprimovanou Demi s vitálním plakátem zobrazujícím její mladší já v zádech a zlověstnou reklamu na nabízený produkt. Mně to k těšení stačí.

 


© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace