Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Street Kings | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 11.04.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: David Ayer
hrají: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Chris Evans, Hugh Laurie, Naomie Harris

Street Kings: Internet Spot


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Street Kings se už pěknou chvíli tváří jako policejní pecka letošního jara. A pořád se jim to neomrzelo. V necenzurovaném traileru sice vypadají trochu krotce (ke stáhnutí v klipech), jejich angažmá v internetovém „televizním spotu“ je ale bráno zase pěkně od podlahy. Keanu Reeves se tváří jako šmirgl papír, co právě sjel z výrobní linky, i potřetí mu to ale sežerete stejně snadno, jako jste onehdy schramstli proslovy o Vyvoleném a Matrixu. V dunivém klipu mu spolehlivě statují House i výkřiky Foresta Whitakera, ze všeho nejvíc ale rozhoduje rytmika.  To „booom“ ukázku pokaždé pořádně nakopne. Přenese jí přes pár taktů jako pírko, to aby si Keanu mohl pohodit brokovnicí a ještě se s ní pomazlit hláškou, jejíž amorálnosti by se lekl i Joe Hallenbeck. Takhle vzniká minutová paráda. Jen do ní.

Street Kings: International Trailer

HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Street Kings razí do ulic. Haj hou. Teď je to teprve pošušňání. Keanu Reeves budil respekt už napoprvé, na můj vkus bylo ale první seznámení až příliš uspěchané. Nic proti úderným ukázkám, které zkouší v pár sekundách zahltit naše mozková centra - pokud se ale někdo snaží lákat do špinavých ulic Los Angeles a rozvíjet v nich ostrou policejní story, jsou kvapná videoklipová aranžmá spíš na škodu. Mezinárodní upoutávka tolik nespěchá - vtáhne do světa řízných poldů, projede hned několik konkrétních scén a dílo završí libozvučnou závěrečnou koláží, která je sexy jako Eva Mendes po třech panácích tequilly (nevím proč, ale pořád si nemůžu zvyknout, že Ayer nějakou hispánskou sexbombu tentokrát nenasadil). International trailer se drží zaběhnutých postupů, podle mě je to ale jen dobře, protože klasická trailerová koncepce ukazuje Street Kings drsnější a rozcuchanější. Zatímco na poprvé jsem v nich viděl spíš Training Day pro teenagery, teď v nich zavětřím i cosi z Nelítostného souboje. A to se cení. Mimochodem, Chris Evans definitivně mizí v zákrytu jiných, naopak ofenzívu zahájil Dr. House.

Street Kings: Trailer
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Pokud nejdeš s náma, jdeš proti nám. Ale měl bys vědět, mladej, že jenom na tý naší straně přežiješ. Aneb silácký pózy, drsňácký řečičky, nas*anej rap a v tom poletující běloch Keanu Reeves jako strážce zákona, který jako by sem spadl z jiného vesmíru. Upřímně řečeno, už dlouho jsem neměl pocit tak přílišného tlačení na pilu, vyhrocených dialogů a zbytečného natřásání ramen. Sázím levou ruku na to, že ve skutečnosti to bude asi tak stejně uvěřitelné, přesvědčivé a drsné tím správným způsobem jako kdokoliv z naší redakce po dvanácti pivech při recitování Máje. Střihy skrze tuny obrazových filtrů a zpomalovaček nicméně působí docela přesvědčivě, muzika je správně „osudově“ naducaná a vůbec – všechno to sem nějakým záhadným způsobem zapadá stejně jako všechny ty digitální modely zbraní. Oddechová zábava nebo snaha o něco víc? Doufejme v to druhé, nechme přítelkyně doma a dejme si dostaveníčko na premiéře. Atraktivní balení se spoustou jisker a chlapácké policejní chemie – to nám tu zatraceně chybělo. Ohlédneme-li se zpět, žánrové ozvěny Training Day tu byly naposled asi s Drsnými časy (rok 2005) a navíc, tohle obsazení nevypadá věru zle, tak držme palce. Mimochodem, všiml si vůbec někdo napoprvé Chrise Evanse? :)

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace