Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Street Fighter: The Legend of Chun-Li | 2009
csfd  imdb
US premiéra: 27.02.2009
CZ premiéra: nestanovena
režie: Andrzej Bartkowiak
hrají: Kristin Kreuk, Michael Clarke Duncan, Chris Klein, Neil McDonough, Robin Shou

Street Fighter: The Legend of Chun-Li: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Pokud neustále dokola sjíždíte japonský trailer a jeho legrační vyvrcholení „Sturýtfajtá!“, možná vám přijde vhod i trailer následující. Ne že by se honosil kupou nových záběrů (odhadem kolem desítky, ale kdo to má v těch střizích hledat :), ne že by vnášel do konceptu něco objevného. Výměna angličtiny za legrační šišlání (nic proti, mám ten jazyk rád) ale prospěla jak nástinu mystiky, tak celkovému vyznění (přestože Cival minule sliboval, že tomu tak nebude :). I když hledat za tímhle nějak přehnaně sofistikované vyznění, to chce velkou dávku naivity. Prostě se tu kope, boxuje a občas někomu z ruky vyšlehne ohnivá koule nebo jakási pulzní vlna. No jako byste neznali Street Fightera :). Bartkowiak se zjevně čerstvě zamiloval do adaptací počítačových her a tahle by upřímně mohla dopadnout o dost líp než zpropadený Doom. Žádné experimenty, zkrátka a dobře sada kontaktních soubojů a hloupý příběh – tohle schéma se mu do poměrně koukatelné podoby daří dovádět už od dob Romeo musí zemřít. Takže, pokud jste minulý trailer neviděli, tohle je dobrý start. Pokud ho máte za sebou, kromě angličtiny nic nového pod sluncem nečekejte. Už z principu a s ohledem na historické tabulky tu ale ukázka musí být, ať se vám to líbí nebo ne :).

Street Fighter: The Legend of Chun-Li: Japonský trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kopáčská klasika od Capcomu málem předčasně zabila kariéru Jeana-Claudea van Dammea. Filmařům to ale nestačilo, a tak se o patnáct let později vrací na místo činu, resp. k předloze zvané Street Fighter. V hlavní roli už není bijec, nýbrž hezky stavěné tintítko. Možná k zulíbání, ale určitě i k přelomení vejpůl, hned při prvním kontaktu s Jasonem nebo Jetem. Akční rutinéři za kamerou se téhle zjevné skutečnosti snaží čelit po vzoru starých dráteníků - drátuje se všude a za všech okolností, vrtulky střídají vruty a šílené ohyby pak digitálně vyčištěné otočky. Jenže co z toho, když Street Fighter pořád vypadá na velmi sterilní výplach, co půjde rovnou na DVD. Za půl kila si ho půjčíte, vložíte do mechaniky a pak intuitivně sáhnete po joysticku. Jenže nic. Kristin Kreuk se podle vaší vůle kroutit nebude. Všechno bude záležet jen na myšlenkách jejího vodiče Andrzeje Bartkowiaka - a to obvykle nebývá dvakrát velká bžunda. V prznění her je sice o dva stupně milosrdnější než Uwe Boll, i tak jeho činy hráče bolely... a bolet asi nepřestanou. Street Fighter bohužel láká míň i než zpropadený Dragonball. A ani případná angličtina v téhle (jinak docela efektní) upoutávce na tom nic nezmění.

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace