Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Strážci | The Watchers | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.06.2024
CZ premiéra: 13.06.2024
režie: Ishana Shyamalan
hrají: Dakota Fanning, Olwen Fouéré, Georgina Campbell, Hannah Howland, Siobhan Hewlett

Strážci: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Jak moc se dcera potatila? V případě Ishany Shyamalan zjevně dost na to, aby se minimálně nebála chopit kamery a vyrazit do světa točit malé komorní horory. Ačkoliv to pak pro ni bude celovečerní režijní debut, má na kontě už pár epizod seriálu Servant (takové rodinné dílo), kde si vyzkoušela jak psaní, tak režii, tak i produkci. Nyní tedy přichází next step, a to rovnou vlastní celovečerák, ve kterém se Dakota Fanning ztratí v lese a budou se tam dít divné věci. Trailer upřímně neohromí, nějakou variaci této zápletky už jsme viděli stokrát předtím, a materiál, byť řemeslně asi ok, zkrátka nepřichází s ničím, co by člověka přimělo ke koupi lístku do kina. O to spíš je tedy odvážnější tam snímek nasadit. 

Strážci: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
krauset

Horor The Watchers o bytostech, které tráví dlouhé noci sledováním, bychom si tu všichni, kdo si jako profesi zvolili dívání se na věci, mohli brát osobně. M. Night Shyamalan, režisér Šestého smyslu, Znamení, Rozpolceného, Skleněného a nedávno Času, produkuje režijní debut své dcery Ishany, která v traileru představuje jakousi hororovou reality show (není to svým způsobem každá?), v níž je skupinka nebožáků v čele s Dakotou Fanning vystavena za sklem a vydána napospas neznámým pozorovatelům, kteří ji během noci nespustí z očí. Celonoční binge-watching, jak ho neznáte. Nejspíš. A první ukázka veskrze průměrná. 

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace