Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Spratci na zabití | The Sitter | 2011
csfd  imdb
US premiéra: 09.12.2011
CZ premiéra: nestanovena
režie: David Gordon Green
hrají: Jonah Hill, Ari Graynor, Max Records, Method Man, Miriam McDonald

Spratci na zabití: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Děti a spousta fuckování. Jonah Hill a spousta naštvanejch černochů. To jsou základní kombinace, na nichž stojí poslední komedie „tlusté fáze kariéry“ Jonaha Hilla. The Sitter má čitelný půdorys a osvědčené ingredience – prostě bude tlouštík dostávat na držku, budou mu zatápět děti i gangsteři, zaplete se s fetem i s bouchačkama, tak aby mohl na samém konci dojít kýžené satisfakce (je otázkou, jestli jí bude zásun do blonďaté kamarádky nebo další tulení k naditému výstřihu paní domácí). Jednotlivé scény přitom velmi nápadně evokují jak režisérovu Travičku zelenou, tak i Hillovo Dostaň mě tam!, což může na první pohled zavánět vykrádáním sebe sama, ale osobně to vnímám spíš jako opakování funkční formulky. Protože všechno to fuckování sedí a Sam Rockwell je jako záporák parádní, natěšení tu je. Navzdory pár hluchým pasážím v traileru.

Spratci na zabití: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Jonah Hill je nesympatické tlusté hovado. Otázka zní: Má nesympatické tlusté hovado nárok na existenci, či dokonce na úspěch? Ale ano, pokud jej postavíte do správné situace. Vezměte si třeba partu perfektně rasově roztříděných nezvladatelných dětí. Kdo se o ně postará? Buď nějaká akční hvězda (Arnold, Hulk Hogan, Vin Diesel, Rock... zkusili si to všichni), nebo nějaké nesympatické tlusté hovado. Druhá možnost je vlastně lepší, protože akční hvězda může caparty zkrotit jen tak, že přistoupí na jejich pravidla hry. Rozhodně nemůže použít své tradiční postupy (lámat dětem vaz se nesluší). Ale od hovada nikdo neočekává korektní přístup. Namísto fackování může zvolit fuc*ování. Samozřejmě verbální. Je to odvážné, osvěžující a zábavné. Nesympatické hovado boduje ve své pohublé fázi (zahřívací úvod u krbu) i v tučném traileru, který každou vulgaritu podává s velkou chutí a úderností. Fóry o vagíně moc nefungují a všem je jasné, že nakonec si hrdina s dětmi porozumí a bude se tvářit jako sympatické tlusté hovado. Film tím ztratí na uvěřitelnosti... ale to nás teď, ve fázi traileru, ještě nemusí zajímat.

P.S.: Samozřejmě, kdyby někdo použil takový slovník na mé dítě, odešel by s otiskem podrážky na hubě. :)

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace