Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Spider-Man: Bez domova | Spider-Man: No Way Home | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.12.2021
CZ premiéra: 16.12.2021
režie: Jon Watts
hrají: Tom Holland, Zendaya, Jamie Foxx, Alfred Molina, Benedict Cumberbatch

Spider-Man: Bez domova: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Čekalo se víc? Po všech těch spekulacích a internetových leacích rozhodně ano. U Sony a Marvelu se však kravaťáci rozhodli držet své největší trumfy v rukávu (i když o nich stejně ví celý internet) a zaměřit se zejména na návrat velkých Spideyho padouchů v čele s Green Goblinem a Doctorem Octopusem. Jestli je tato "tajuplná" kampaň stále efektní, nechám spíš na vašem uvážení. Výsledný trailer ale přeci jen mohl být mnohem více kulervoucí. I když jednotlivé záběry a střety se starými známými vypadají skvěle, celá ukázka působí velmi roztříštěně, chybí jí správný drajv a hlavně se v ní až příliš bije epičnost a osudovost s tentokrát na můj vkus až příliš dětinskými vtípky. Chichotání nad jménem chapadlovitého záporáka asi opravdu nebylo potřeba. Na snímek se pořád těším a své popcornové předpoklady trailer beze zbytku plní. Jen studia kvůli svému velkému tajnůstkaření dobrovolně přichází o možnost totálně zbořit internet a naservírovat nám upoutávku, z níž budeme mít husinu naprosto všude. Ale třeba to ještě přijde s final trailerem.

Spider-Man: Bez domova: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Co dostanete, když spojíte arogantního Dr. Strange s náctiletým Spider-Manem, jemuž Mysterio v předchozím filmu zničil život a ohrozil všechny jeho milované? Rozbité multiverzum, logicky. První trailer na třetího Spideyho v podstatě v rychlosti nastíní zápletku, odhalí pár vizuálních lákadel, s nimiž Marvel machroval už v prvním Strangeovi, a nakonec vytáhne pár starých postav, které my diváci již sice dobře známe, ale Hollandův Peter Parker rozhodně ne. Divákům z toho nejspíš půjde hlava kolem, fanoušci už samozřejmě přemýšlí, jak to všechno souvisí s rozbitím posvátné timeline z Lokiho, a já srovnávám záběr na ruce z 0:30 se záběry na ruce jistého právníka z jednoho populárního zrušeného seriálu na Netflixu. Je toho hodně, rozkódovat se to zatím dá jen těžko, a kdo ví, jestli to režírujícímu Jonu Wattsovi podobně jako tehdy Samu Raimimu nezlomí záda, nicméně Kevin Feige má pro Spider-Mana slabost a zatím všechny ty velké filmy uhlídal, tak věřme, že se mu to podařilo i tady. P.S. doufám, že kampaň bude schválně schovávat většinu těch navracejících se postav co nejdéle, aby nám z nich pak padala ústa až v kině.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace