Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Spider-Man 2 | 2004
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 02.07.2004
CZ premiéra: 22.07.2004
režie: Sam Raimi
hrají: Tobey Maquire, Alfred Molina, Kirsten Dunst...

Spider-Man 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Konečně je tu šťavnatý trailer a fanoušci Spideyho můžou skákat radostí do stropu, protože je tu tisíc důvodů proč stahovat. Ukázka je přímo nabitá dějovými zvraty (prozrazuje hodně) a běhal mi u ní mráz po zádech stejně jako u výtečného traileru na první díl. Jinými slovy bych Raimimu prodal i vlastní babičku, kdybych mohl film vidět teď hned. ;) Peter Parker to ve druhém díle skutečně nebude mít lehké - Mary Jane mu utíká za jiným, jeho kamarád Osborne viní Spider-Mana z vraždy svého otce a dohánět spánek na přednáškách se taky nevyplatí. Dopadne to tak, že Peter s prací superhrdiny prostě sekne a rozhodne se žít normálním životem, což trvá... asi deset vteřin (v traileru ;), protože pak se objeví Dr. Octopus a vzduchem začnou krom jeho chapadel létat i auta, stromy a Mary Jane, kterou Octopus unese, aby se dostal na stopu Spider-Mana. A co udělá v takové situaci dobře vychovaný mladík? Rozpoutá peklo a začne mj. prolétávat i tou úzkou škvírou mezi tahačem a návěsem. Inu, Spidey byl vždycky frajer a zdá se, že Raimi přisel ve dvojce na to jak vylepšit jeho letové schopnosti. Kromě pořádné dávky propracovaných charakterů se tak můžeme těšit i na nový rozměr akčních scén. Takže co v takové situaci uděláte vy, když mrknete na výsledné skóre pod tímhle textem? Nebuďte troškaři a stáhněte si fullscreen verzi.

Spider-Man 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

První ukázka je venku a díky bohu se nejedná o nějaký předpočítaný průlet renderovanou pavučinou jako v případě jedničky. Dostáváme plnohodnotný náklep o délce dvou minut a to si pište, že je Sam Raimi nepromarní nějakými nicneříkajícími titulky ala "daleko lepší než první díl". Ukázka začíná velice klidně, rozhovorem Mary Jane a Petera, který nesmiřitelně vede k velkému odhalení, ale než se tak stane, oknem baru proletí auto a Peter a jeho pavoučí smysl mají co dělat, aby Mary Jane unikla jisté smrti. Docela vkusná představovačka Dr. Otto Octavia, jenž v podání Alfreda Moliny vypadá jako dokonalý úchyl (tj. plní účel). Jeho pohyb na chapadlech sice vyvolává podobné rozpaky jako Spideyho blbnutí mezi mrakodrapy (pořád je ještě co dohánět), ale triky jsou tu až v jedné z nejzadnějších linií, protože všechny vaše smysly zahltí vývoj Peterových nových dobrodružství. Raimi evidentně přitvrdil a nebude to žádný med - Peter se dostane pod kudlu Harryho Osborna, Mary Jane si najde někoho jiného a pak ještě všechna ta chapadla... fanouškům comicsu samozřejmě neříkám žádné novinky, mají předlohu pročtenou i pozpátku, ale vám zelenáčům, kteří jste kouzlo papírového Spider-Mana nikdy nepoznali, by snad konečně mohlo dojít, že Spidey není brácha Pokémonů z třetího kolene. Držím Raimimu palce, aby to vyšlo i podruhé a těším se na další ukázky...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace