Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Spencer | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 05.11.2021
CZ premiéra: 20.01.2022
režie: Pablo Larraín
hrají: Kristen Stewart, Sally Hawkins, Sean Harris, Timothy Spall

Spencer: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nevypadá to špatně, ale... vlastně vůbec tomu nevěřím. Nevěřím kvalitě výsledku hlavně proto, že mě Pablo Larrain docela silně zklamal svojí Jackie. A jeho další životopis vypadá stylem hodně příbuzně. Navíc Kristen Stewart bohužel furt nepůsobí jako Lady Di - jasně, šatník je maximálně věrný, všechny ty klobouky, účesy, dobové aranže a slavné pózy korespondují s tehdejší realitou, v hlavní postavě ale furt vidím spíš Kristen pár let po Stmívání než reinkarnaci superslavné princezny. Film to má určitě těžké, protože jde do konkurenčního boje se seriálovou Korunou, která zrovna posbírala i ceny Emmy, prosadit se ale za cenu skorobulvárních výkřiků o tom, že ji chtějí zabít, mi přijde trochu na sílu. Asi Dianu vynechám, pardon.

Spencer: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Asi už jsem příliš rozmazlený seriálovou Korunou, ale nový celovečerní náhled do života princezny Diany mě zatím moc nebere. Kvituji sice sympatický výběr hudby, který svým stylem evokuje nezapomenutelný trailer na Social Network, v tomto případě to ovšem s představenými záběry dohromady nefunguje tak dokonale a nevyvolává ty správné emoce. Spíš je to zatím docela chladné. Materiál je po vizuální stránce podstatně méně výrazný než zmiňovaný královský hit od Netflixu a Kristen Stewart mi do role legendární Diany pořád příliš nesedí. A ani režisér životopisné Jackie zatím nevzbuzuje příliš velké nadšení. Jako vnadící teaser funguje úvodní setkání s Dianou po řemeslné stránce i přesto vlastně docela obstojně.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace