Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sousedská hlídka | Neighborhood Watch | 2012
imdb  kinobox
US premiéra: 27.07.2012
CZ premiéra: 27.09.2012
režie: Akiva Schaffer
hrají: Ben Stiller, Jonah Hill, Vince Vaughn, Billy Crudup, Richard Ayoade, Will Forte

Sousedská hlídka: International Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Lepší se to, ale pořád to není ono. Sousedská hlídka by měla rychle přidávat, ale zatím jen ubrala půlku svého originálního názvu a dál pouze pozvolna přihazuje pár gagů. Naštěstí jsme se posunuli od improvizace a trochu váhavých přetažených fórů i ke scenáristicky promyšleným špekům, navíc se dostavuje i nějaký ten gore trik s cákající krví, který pěkně kontrastuje s uvolněným konverzačním humorem. Pánové ale působí dojmem, že se bavili během natáčení víc, než se budeme bavit my v kině – dokonce si i zazpívali (gay?), což je u lehce nadprůměrného traileru, u něhož není důvod k juchání, celkem na pováženou.

Sousedská hlídka: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Lepší než minule. Ale ne o moc. Sousedská hlídka má určitě parametry na to, být solidní komedií. Její trailerová kampaň ale zatím předvádí jen dost přízemní "humor" a příliš se jí nedaří tahat z materiálu maximum. Herecké obsazení přitom vůbec není marné. Jen Jonah Hill ale náležitě prodává všechno, co mu scénář hodí pod nohy. Zbytek osazenstva se chytá hodně těžko, a to i ve chvílích, dostává do rukou mrtvolu z jiné galaxie. Plnohodnotný trailer nám tak sice odvážně předvádí, co by se stalo, kdyby první kontakt s emzáky učinily čtyři prototypy amerických maloměšťáků. Jenže z toho vykřeše jen záblesk toho, čím by film mohl být. A většina materiálu je tak tak koukatelný guláš, jenž nedávné žánrové konkurenci nesahá ani po kotníky. Ty tři hvězdy ze sebe nakonec vymáčknu. Nebýt ale Hilla, končili jsme zase na dvou.

Sousedská hlídka: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Zlatej Paul. A to radši nepřipomínám britský low-cost hit Attack the Block, jenž dokázal bavit teenagery a zároveň nedělat ostudu na respektovaných festivalech. I spousta dalších snímků si věděla s mimozemšťany poradit zábavněji, než jak to z trailerů „dává“ Sousedská hlídka. All-star casting s top komedianty se tu utápí už podruhé v blábolivých dialozích, které vedou odnikud nikam a ani kdejaká zmínka o penisu je nevytáhne do sfér, kde se devastují bránice. Jasně, je to jen ochutnávka, ale zrovna ta by u komedií měla přetékat skvostnými gagy. Takového traileru jsme se ale už nadvakrát nedočkali… a čas se krátí. 

Sousedská hlídka: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Je docela jasné, že každý, kdo o Neighborhood Watch ještě neslyšel, bude v kině první třičtvrtě minuty teaseru žít v domnění, že sleduje nějaké drsné hiphoperské video, které se na stříbrná plátna dostalo jen omylem. Jenže pak zjistí, že v tom autě sedí čtveřice nejvýraznějších komiků (nejen) Hollywoodu a že vůz nemá snížený podvozek, sundavací střechu, ani chromovaná kola - a ještě k tomu je rodinný. Na teaser to působí docela vtipně, ačkoliv se žádné šimrání bránice nekoná. Ke konci navíc ukázka slábne a dokazuje, že ať už jsou tihle herci v jakémkoliv filmu, vždycky od nich můžeme očekávat prakticky totožný humor. Což vlastně nevadí. Tak jen doufejme, že se neupustilo od původní myšlenky, podle níž by tahle čtveřice nakonec měla zachraňovat svět.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace