Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Šoumen krokodýl | Lyle, Lyle, Crocodile | 2022
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.10.2022
CZ premiéra: 20.10.2022
režie: Josh Gordon, Will Speck
hrají: Javier Bardem, Constance Wu, Scoot McNairy, Brett Gelman, Shawn Mendes

Šoumen krokodýl: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nejsem cílovka. A asi nikdo v redakci. A cílovkou se nestaly zjevně ani davy potenciálních diváků za mořem, protože rozjezd tohohle krokouše v amerických pokladnách je hodně slaboučký, pokud tedy uvážíme zejména vynaložené náklady přes dvě miliardy českých korun. Možná že tyhle dětské zpívánky budou kopírovat absolutní vytrvalost Největšího showmana, který se díky neutuchajícímu zájmu o jeho písničky točil v kinech čtvrt roku a stal se rodinnou klasikou. Cit pro vlezlé melodie titíž tvůrci určitě neztratili, to naznačuje už pár desítek prozpívaných sekund v tomhle hnízdu popových odrhovaček. Co se ale týče situačního humoru, příběhu i dialogů a hlášek, vypadá to podle ukázky na velmi nuznou podívanou, kterou asi docení fakt jen malé děti.

Šoumen krokodýl: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Jako tady nejsem cílovka už vůbec, i když samozřejmě dost reálně hrozí, že pokud moje dcerka zmerčí existenci téhle libůstky v kině v traileru a začne si notovat spolu s hlavním krokodýlákem, budu se muset na podzim podvolit a do multiplexu se vydat. Nevypadá to na utrpení, ale přeci jen je to na můj vkus až příliš rodinně prokalkulované a vlezlé - studio tady nenechalo nic náhodě a do adaptace populární dětské knižní série pozvalo popovou hvězdu Shawna Mendese a strůjce muzikálových hitů z Největšího showmana, jehož šlágry jsou za mořem absolutní klasikou. Prcky asi bude bavit i nahastrošený Javier Bardem (not me, bohužel), hlavně si ale můžou oblíbit zpívajícího digitálního krokodýla v hlavní roli, který bude chtít popularitou skončit někde mezi červeným psem Cliffordem a Ježkem Sonicem. Děti pod deset let nechť přidávají libovolný počet hvězdiček.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace