Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Ledová archa | Snowpiercer | 2013
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 30.07.2014
CZ premiéra: nestanovena
režie: Joon-ho Bong
hrají: Chris Evans, Jamie Bell, Tilda Swinton, John Hurt, Octavia Spencer

Ledová archa: Finální trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

Tohle vypadá čím dál tím líp. Ačkoliv v Americe chtějí Snowpiercer okleštit, evidentně je k dispozici dost materiálu na to, aby se z něj sestříhala efektní upoutávka. Máme tu všechno k tomu, aby tohle originální sci-fi donutilo člověka minimálně uvažovat o tom, že si na něj do kina zajde. Neobvyklé prostředí, trošku materiálu k zamyšlení, povedený hudební podkres i efektní akční scény. Bitky v uzavřeném prostoru i záběry na zmrzlá a zničená města vypadají hodně povedeně a Chris Evans má dostatečné charisma, aby příběh jako hlavní hvězda odtáhl. První ohlasy navíc mluví o tom, že Snowpiercer se skutečně povedl, takže doufejme, že si toho všimne i nějaký z českých distributorů. Byla by docela škoda, kdyby u nás tenhle vlak nestavěl.

Ledová archa: International trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Harvey Weinstein hodlá Snowpiercera řádně prostříhat a pustit ho do amerických kin o 20 minut kratšího a s vysvětlujícím voice-overem. Proč? Hloupější film prý vydělá daleko víc peněz a Harveymu je vážně jedno, že totálně vykuchá potenciální vábičku na filmové ceny. Z promakaného dramatu tak má zbýt prvoplánový akčňák, což je mimochodem idea, jíž očividně sdílí vícero distributorů. Mimo Ameriku se ale nůžky ostřit nebudou. Veškerou práci zajistí upoutávky, které Snowpiercera nevybíravě smrskávají na jedinou akční sekvenci. Ne, nedivíme se tomu, v rámci jedné minuty to samozřejmě funguje.Tenhle film ale zdaleka nebude jen o tom, že se desítky lidí rozpárají sekerami, tak si dejte v kině bacha!

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Ledová archa: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Korejský šikula Joon-ho Bong dostal první velkou mezinárodní zakázku - mluví se v ní anglicky, přestože film vzniká podle francouzské předlohy za peníze z mnoha zemí. Takhle financované a sestavené projekty to nemají v pokladnách kin snadné, protože jako by patřily všem a zároveň nikomu (vzpomeňme Atlas mraků) a Snowpiercer by v téhle tendenci klidně mohl pokračovat. Zápletka o apokalypse a povstání v rámci jednoho vlaku, pádícího ledovou krajinou, totiž moc atraktivně pro onoho modelového většinového diváka nepůsobí. A lehce rozdivočelý materiál jakbysmet.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace