Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sněžné bratrstvo | Society of the Snow | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 04.01.2024
CZ premiéra: 04.01.2024
režie: J.A. Bayona
hrají: Rafael Federman, Esteban Bigliardi, Alfonsina Carrocio, Paula Baldini

Sněžné bratrstvo: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Bayona se vrací k žánru, který ho udělal, což je rozhodně dobře. Na jeho Nic nás nerozdělí totiž i po těch deseti plus letech vzpomínám pořád poměrně intenzivně a především s láskou, nicméně i tak musím přiznat, že mě zatím novinka Sněžné bratrstvo příliš nezaujala. A sám upřímně nevím, čím to je. Možná jsem tzv. přejedený zimou a mrazem z nedávných seriálových lodních expedic, kde se téma přežití v podobných podmínkách taky dost intenzivně a komplexně řešilo. Jasně, tohle bude přece jen jiná skupinka postav/lidí, zasazení se taky mění, a především je to film, takže má Bayona velkou šanci natočit něco semknutějšího a údernějšího, než byly ty výše zmíněné šesti až osmihodinové minisérie. Ani druhá ukázka na mě ale zatím nekřičí, že je to must-see. Snad mě první ohlasy přesvědčí o opaku...

Komentáře

  • Do této diskuze ještě nikdo nepřispěl, buďte první.
VSTOUPIT

Sněžné bratrstvo: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

O nechvalně proslulém pádu urugayského letu 571 už slyšel už jen díky slavnému survival thrilleru Přežít snad každý. Režijní šikula J.A. Bayona se však rozhodl tento neuvěřitelný příběh a cestu za přežitím, během níž došlo i ke kanibalismu, oprášit do nové podoby. A všichni, kdo viděli jeho Nic nás nerozdělí, vědí, jak tísnivě a mrazivě dokáže Bayona podobné katastrofy natočit. Pro Sněžně bratrstvo se tak jeví jako naprosto ideální režijní volbou, a i když teaser ukazuje jen jemné náznaky a pozvolna si hraje s atmosférou, signály něčeho mnohem intezivnějšího a tísnivého nabízí materiál už nyní. Až trailer, doufejme, vyjeví Bayonovy trumfy naplno, jelikož tato událost má potenciál diváka sejmout opravdu velkou silou, a to i přes znalost filmu z devadesátek. Snad tohle na Netflixu nezmrví.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace