Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sněhurka a lovec | Snow White and the Huntsman | 2012
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 01.06.2012
CZ premiéra: 31.05.2012
režie: Rupert Sanders
hrají: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron, Sam Claflin, Ian McShane

Sněhurka a lovec: TV Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Dokonalost. Naprostá dokonalost. A jestli se z toho nevyklube pecka, bude to zatraceně bolet. Sandersova Sněhurka se z podezřele pěkně vypadajícího outsidera dostala až k vrcholu letní nabídky. Pětiminutový trailer nám sice odhalil až příliš materiálu na to, abychom čekali nějaká velká překvapení. Naplňování fantasy škatulky ale dotáhl, jak nejdál to šlo, a nová minutová upoutávka teď ještě přidává pár těch osudových podtónů. Hudební podkres je perfektní. Nové záběry překrásné. A celkový dojem tudíž maximální. Konec května nemůže být dostatečně blízko a nezbývá než doufat, že nám přinese jednu velkou pohádkovou potěchu.

Sněhurka a lovec: Pětiminutový trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Mohutná podívaná. Jestli tohle Rupert Sanders ustojí, půjde o jeden z nejimpozantnějších debutů posledních let. Celou jednu dekádu jsme tu totiž neměli hutnou fantasy, která by si ze sebe nedělala srandu a zároveň nepůsobila směšně. Přitom Pán prstenů vzedmul o tenhle žánr ohromným způsobem zájem. Že se jeho adekvátního naplnění dočkáme zrovna díky naprosto neznámému režisérovi a díky ohrané pohádce o Sněhurce, to by asi tipoval málokdo. Jasně, na kritické soudy je času dost, ale když nám studio představí pětiminutového macka (jenž vyžvaní většinu z děje - u Sněhurky to ale moc neva), ve kterém je výživný opravdu každý nový záběr, můžeme být optimisty. Skvěle totiž funguje dramatická rovina s vypjatými, a přesto pohádkovými dialogy, akce nadchne a všechny ty mystické potvůrky (i megapotvory) doslova žadoní o prostor na velkém plátně. Jen o nahé Charlize to tedy rozhodně není.

Sněhurka a lovec: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Rupert Sanders. To jméno ještě před několika měsíci neznal téměř nikdo, všichni si ale dovedeme moc dobře představit, jak žhavé zboží se z něj muselo po prvních ukázkách na Sněhurku a lovce stát. Pravdou zůstává, že jsou Sandersovy zkušenosti z natáčení reklam v temném převyprávění Sněhurky zúžitkovány do poslední mrtě a film tak i v plnohodnotné ukázce působí jako vizuální nálož, která vypadá několikrát dražší než ve skutečnosti je. Takové filmy si dovedou diváka získat sakra snadno, v kombinaci se sympatickým obsazením se pak zdá, že má Sanders vlastně vyhráno. Sněhurka totiž působí dojmem vysněné fantasy, takového toho filmu, který moc dobře ví, co správná žánrovka vyžaduje, a zároveň se nepodobá ničemu, co jsme dosud viděli - snad by se dala označit jako sympatická kombinace Pána prstenů, Faunova labyrintu a Princezny Mononoke. Upřímně, ke štěstí filmový fanoušek nic jiného nepotřebuje. První trailer totiž potvrzuje, čeho jsme se "báli" už po prvních ukázkách. Bude to nářez. A jestli ne, tak si alespoň marketingové oddělení Universalu může pogratulovat k tvorbě jedněch z nejlepších a nejlákavějších trailerů sezóny.

Sněhurka a lovec: Španělský teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

A takhle nějak by to vypadalo, kdyby Sněhurku natočil Ridley Scott. Ten je teď ale na menším výletě v předaleké galaxii, takže Foxům nezbylo, než sáhnout do méně zkušených vod. A v těch vylovili neznámého Ruperta Sanderse, který má i podle téhle upoutávky svědomitě nakoukáno. Je sice jasné, že se dočkáme jen jedné velké bitvy. I ta ale bohatě stačí k tomu, abychom plesali nad solidní epičností materiálu, který zatím táhnou kupředu hlavně herci a atmosféra. Všechny ty mlžné opary zkrátka příjemně lákají do kina, a když do toho Chris Hemsworth párkrát máchne sekerou, není si vůbec na co stěžovat. Charlize Theron navíc opět vypadá nebývale chutně, což jen podtrhuje dosavadní marketingové úspěchy Sněhurky a lovce. Těšíme se sakra moc, a vážně nám k tomu stačí dva teasery, které ukazují daleko víc potenciálu, než zatím vykazují některé výrazně dražší produkce příštího roku.

P.S.: Yo no hablo español. Los subtítulos no se. Yo hablo español! Y yo soy hermoso!

Sněhurka a lovec: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Burtonovo pestrobarevné lejno s digitálně zvětšenými hlavami, muchomůrkami a zhuleným Deppem versus atmosférická fantasy s velkými bitevními scénami a smrští černé magie? Promiň, Time, ale tohle pojetí klasického pohádkového příběhu se nám zamlouvá víc. Mnohem víc. Samozřejmě, představený materiál má několik much. Především to zrcadlo s podivným přízvukem musí mít něco s očima, když tvrdí, že Kristen je půvabnější než kouzly vyretušovaná Charlize. Moment, to zrcadlo vlastně žádné oči nemá. Tak tím se to vysvětluje. Taktéž je škoda, že extra kvalitně obsazené trpaslíky spatříme jen v panoramatickém záběru čmajznutém ze Společenstva prstenu (celkově je snaha vypadat prstenově epicky trochu křečovitá). Samotnému traileru to ale na působivosti neubírá. Chris konečně vypadá jako heterosexuál, kostýmy a dekorace vypadají výborně, akce a trikových atrakcí bude očividně dostatek. A když příště tvůrci lépe vypeckují závěr a přidají půlminutový sestřih s něčím ještě akčnějším a rozmáchlejším, klidně ode mě dostanou i plnou pálku.

Pod možností Stáhnout odkaz na HD stream od Applu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace