Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Smrt na Nilu | Death on the Nile | 2020
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 11.02.2022
CZ premiéra: 10.02.2022
režie: Kenneth Branagh
hrají: Kenneth Branagh, Gal Gadot, Armie Hammer, Tom Bateman, Emma Mackey

Smrt na Nilu: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Finální upoutávka má minutu, což je pro mě tak akorát. Větší nálož materiálu mě totiž začně poněkud iritovat svým greenscreenovým pojetím. Ne, fakt nevidím důvod, proč mají do očí zářit v podstatě jen vycíděné digitální obrazy afrických kulis a pokusy o vizuální pompéznost zapříčinit, že výsledek je umělohmotný až běda. V rámci šedesáti sekund se to ale přežít dá. U Armieho Hammera nepoznáte kanibalské choutky, u Gal Gadot rezervy v hereckém výrazivu a Kenneth Branagh si může užívat nejen spoustu hvězd před kamerou a nadstandardní rozpočet, ale hlavně akčnější a současnější pojetí svého kníratého detektiva. Své diváky si látka najde, to už víme. Hlavně ať tu premiéru počtvrté neposunou a je v kinech co hrát. 

Smrt na Nilu: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Letitia Wright, Armie Hammer, Russell Brand...větší bolehlav by studiu způsobil už snad jen Chris Noth v jedné z vedlejších rolí. Nicméně navzdory kontroverzním osobám v obsazení se několikrát odložená Smrt na Nilu přece jen vrací do kinoplánu a to rovnou na únor, kdy Disney zjevně doufá, že na sebe film nestrhne příliš nechtěné pozornosti, a zároveň by se situace okolo covidu mohla zase trochu uklidnit, aby snímek Kennetha Branagha něco málo vydělal. Nejsem expert, kdybych si ale měl tipnout na základě traileru, ve kterém se hodně vsází na Gadot, digitální pozadí a okázalé kostýmy, tak to tržebně neklapne. Kvalitama pak čekám něco jako jedničku, neurážející detektivku se solidními hereckými výkony, ale ničím navíc. Taková barevná rádoby exotická rutina. Víc se určitě těším na dvojku Na nože.

Smrt na Nilu: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Hvězdná Vražda v Orient Expresu od Branagha se mi velmi líbila a dost jsem se těšil, až jeho verzi legendárního detektiva Hercula Poirota uvidím podruhé. První trailer na xtou adaptaci slavného případu ale úplně nestrhne. Branagh sice nezapře své vizuální cítění i evidentní lásku k předloze a opět potěší sympatický počet známých tváří. Kromě Gal Gadot pak zaujme zejména "dvojnice Margot Robbie" Emma Mackey ze Sex Education, které přeju velkou hollywoodskou šanci. Ale stejně to celé v první upoutávce působí malinko roztříštěně, hudební podkres mi sem příliš nesedí a v některých momentech se snaží tvářit trailer možná až zbytečně cool. A příchod legendárního detektiva mohl také klidně přijít o něco dříve. I přesto ovšem filmu věřím a doufám, že si Branagh zase jednou vybere silnější chvilku.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace