Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sly | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 03.11.2023
CZ premiéra: 03.11.2023
režie: Thom Zimmy
hrají: Sylvester Stallone

Sly: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Netflix dopřává akčním legendám poctivou dokumentární péči a po Arniem si svou osobní polívčičku dopřeje i Sly. Po trailerové stránce se tu jede poctivé neurážející řemeslo, v němž se vděčně vzpomíná na Rockyho a Stallone nám nabídne spoustu životních pravd a motivačních řečiček. Upoutávce ovšem přeci jen chybí větší tah na branku, mluvících hlav (tedy hlavně Slye) je tu možná až příliš a celé to na mě zatím nepůsobí tak sebejistým dojmem jako nedávná minisérie o Arnoldovi, kde mě už v trailerech Terminátor svým charismatem a bezprostředností okouzlil podstatně víc. Zde to sice dosud vypadá na hezký průlet hercovou kariérou a menší náhled do soukromí, silnější osobní zpověď ale po ukázkách nečekám. Na druhou stranu, se Sylvestrem si na jeho kariérní vrcholy i pády zavzpomínám na Netflixu i tak docela rád.

Sly: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Hvězdné války pokračují zjevně nadále! Když Arnold má na Netflixu svůj vlastní seriál a k němu tříhodinový portrét, musí filmový pomníček dostat i Sly. Takže tu máme další dokumentární zpověď slavné popkulturní osobnosti let minulých (Pamela už zná), která ale pohříchu spočívá v tom, že štáb zajede k někomu domů a tam nabere jeho pohled na věc a názory a obalí to líbivým, avšak myšlenkově nepříliš inspirativním matrošem. Nebo to tak zase působí alespoň z vágního teaseru, jenž je sestaven naprosto halabala a nezvládne zaříznout osten větší, než jaký vás píchne třeba z jedné fotky a tématu filmu. Samozřejmě si to zase pustíme a díky Slyově parádní kariéře, filmům i schopnosti charismaticky vyprávět, to nebude průšvih, trochu ambicióznější přístup by si ale tyhle netflixovské portréty přeci jen zasloužily. 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace