Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Skleněný | Glass | 2019
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 18.01.2019
CZ premiéra: 17.01.2019
režie: M. Night Shyamalan
hrají: Bruce Willis, Samuel L. Jackson, James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Sarah Paulson

Skleněný: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nedívalo se mi na tu upoutávku úplně dobře. Těch dějových zákrut totiž člověk pozná fakt hodně. Vlastně to vypadá na vyspoilování kompletního děje, což je pro člověka, jako jsem já, natěšeného na pokračování geniálního Vyvoleného a skvělého Rozpolceného, poněkud nežádoucí. Teatrálně vystavěná konfrontace tří výjimečných a nebývale silných a nosných postav se nicméně rozvíjí velmi slibně - Shy se zjevně nežene do úplných šíleností a látku drží sympaticky při zemi, s přibývající stopáží by těch superhrdinských, akčních a hororových skopičin mohlo být požehnaně. Což je dobře, protože v ukázce vypadají velmi dobře. Tak snad to klapne a ta extrémní očekávání Shyamalan nezklame. 

 

 

 

Skleněný: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Je to příjemné, velmi příjemné. Shyamalan sice pracuje spíš s náznaky, jako kdyby tušil, že po skvělém Rozpolceném pořád ještě balancuje na příliš tenkém laně, ale tohle rozjímání nad superhrdiny v post-marvelovské době by mohlo nabrat nečekané grády. A teď nemluvím o osvaleném McAvoyovi, ale spíš o chytrých nápadech a konotacích. Když měl Vyvolený premiéru, byla komiksová horečka jen vlhkým snem v hlavách producentů. Dnes by chtěl být superhrdinou každý, takže zavřít do blázince tři lidi, kteří si na magory s pláštěnkou tak úplně nehrají, to si samo o sobě říká o intelektuální parádičku a vítanou protiváhu MCU trhákům. Jen to nepokazit. A protože jsme v redakci víceméně optimisti a Vyvoleného máme na poličce hodně vysoko, tak tam tu čtvrtou hvězdu bez milosti frkneme. Na případné zklamání a nadávání bude času dost. A snad si ještě přát, aby Bruce Willis našel motivaci, kterou zapomněl někde na place Můj soused zabiják 2, a od té doby ji ne a ne najít. Teď nebo nikdy!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace