Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Škatuláci | The Boxtrolls | 2014
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 17.10.2014
CZ premiéra: 23.10.2014
režie: Graham Annable, Anthony Stacchi
hrají: Ben Kingsley, Simon Pegg, Elle Fanning, Isaac Hempstead-Wright, Nick Frost

Škatuláci: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

No kdovíjak mě to nebere. Už nestačí jen skládat ódy na rukodělnou animaci, tak jak se to dělalo v prvních dojemných teaserech. Teď je třeba vyrukovat s příběhem a postavami, jež nás budou bavit. A to se jaksi neděje... vizuální stránka splývá do jedné nahnědlé hmoty, z níž nevyskakují žádné barvy, ale jen podivní paňácové, s nimiž bych dvě hodiny úplně trávit nemusel. Gagů je pomálu, takže tentokrát bez nadšení.

Škatuláci: Teaser 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Boxtrolls to budou mít těžké. Nejde totiž o roztomilé digihrátky plné barviček, nýbrž o potemnělou ruční práci, jejíž úkolem není získat srdíčka pětiletých capartů a otevřít vrátka k řadě pokračování. Kdepak, v Lajce zůstávají stoprocentně sví a kráčí ve šlépějích Koralíny a Normana, tedy dvojice imaginativních výprav do nepříliš líbezných světů. Boxtrolls tyhle parametry splňují stoprocentně, i když ani po třetím teaseru netušíme, o čem přesně budou. V tomhle případě to ale vůbec nevadí. Jsou totiž natolik osobití, že vás zaháčkují či odradí již na základě devadesátivteřinové přehlídky animátorské práce. Ve které skupině jste skončili vy?

Škatuláci: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Nádhera! Jestli Boxtrolls něco potřebovali, tak přesně takovouhle upoutávku. CGI animáky si totiž začínají čím dál tím podobnější a ručně dělané filmy od Lajky mezi nimi pokaždé vyčnívají. Ve šlépějích Koralíny a Paranormana teď budou kráčet nevyzpytatelní krabicoví trolové, kterým do premiéry zbývá téměř rok. Celých 11 měsíců tak může po internetu kolovat tohle nápadité promo, které prodává lásku k materiálu lépe než tisíc nabušených sestřihů. Stačí mu přitom pár zákulisních záběrů, hezká hudba a do půl minuty vás má v kapse. Zaslouženě!

Škatuláci: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Laice musí člověk fandit už z principu. V době, kdy i Aardmani pomalu tíhnou k počítačům, je ruční animace vzácností, kterou je třeba si hýčkat. Loňská duchařina Paranorman sice nebyla žádný příběhový zázrak a s Koralínou musel být člověk náležitě kompatibilní. Po technické stránce ale bylo pořád na co koukat a stejné to určitě bude i s Boxtrolls, třetím pokusem šikovných animákových pracantů. Tentokrát se opět podíváme do děsivějších zákoutí našeho světa, přesněji řečeno do podzemí, kde bude banda boxtrolů vychovávat malého sirotka. Ten jim pak podá pomocnou ruku v nejvyšší nouzi, tak daleko ale teaser nedojede. Do premiéry koneckonců zbývá celých 14 měsíců, minutová ochutnávka stylizace a atmosféry je proto až až. Snad se zadaří!

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace