Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sicario 2: Soldado | Sicario: Day of the Soldado | 2018
csfd  imdb
US premiéra: 29.06.2018
CZ premiéra: 28.06.2018
režie: Stefano Sollima
hrají: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener, Jeffrey Donovan, Isabela Moner

Sicario 2: Soldado: Final Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Josh Brolin byl cool ve dvou velehitech začátku tohohle léta, takže je celkem logické, že se mu finální trailer věnuje trochu víc než Beniciu Del Torovi. Po předchozích masitých ukázkách už to není tak velký nářez, protože entrée Benicia už známe a hutná příběhová vrstva se spíš odbývá. Fascinace tím, že to vypadá znovu tak velkoryse a obrazově velmi tučně ale zůstává. Rogera Deakinse, čerstvého oscarového laureáta a kameramanského nadklasika, sice nahradil Dariusz Wolski, bylo ale zjevně předčasné bát se, že kameraman posledních scottovek a Pirátů z Karibiku neobstojí. Podívaná to bude zase mocná. 

Sicario 2: Soldado: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Nikdy bych nevěřil, že pokračování thrilleru z americko-mexického pomezí může vypadat tak dobře. A rozhodně bych nevěřil, že bude moct operovat v takovém měřítku. Že zvládne být takhle výpravné a machrovat s helikoptérami a konvoji, na které se povedou útoky nejrozličnějšího typu. Hlavně je ale nadmíru potěšující, že i když látka ztratila Emily Blunt a tři nejzásadnější tvůrce, tedy Deakinsovu kameru, Jóhanssonovu hudbu a Villeneuvovu režii, trailer pořád působí tak hutně. A film vyznívá maximálně slibně jako intenzivní drama/akčňák/thriller i sequel o mocných postavách v klinči, které si budou brát to nejlepší tu z Nelítostného souboje, tu z Logana a tu ze Sicaria. Luxusní práce, i proto, že takové filmy se už dneska moc netočí. 

Sicario 2: Soldado: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
TedGeorge

Nářez! Naprostý nářez! Takhle se, dámy a pánové, láká na pokračování povedené kriminálky. Když jsme si před dvěma lety po MovieZone projekci všichni pochvalovali, jakou jsme to právě viděli pecku, asi jsme nepočítali s možností, že se někdy dočkáme dvojky. No a ona přece přijde. A vypadá to, že bude minimálně stejně dobrá jako jednička. Už dlouho mi žádný trailer neudělal svojí skoro samozřejmou suverenitou takhle velkou radost. Dechberoucí záběry na vrtulníky dorážející na vozidla překračující povolenou rychlost střídá Brolin připravující politiky na „drsnější“ přístup k problému. No řekněte sami, neudělal vám ten nástup Benicia na scénu aspoň trochu dobře u srdce? Prostě plná palba a pouštím to znovu.

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace