Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Shoky & Morthy: Poslední velká akce | 2021
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 05.08.2021
režie: Andy Fehu
hrají: Jakub Štáfek, Štěpán Kozub, Andrea Daňková, Tomáš Magnusek, Martina Babišová

Shoky & Morthy: Poslední velká akce: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Magnusek chce blejt! A když to vrhne, uleví se mu. U českých filmů, které frčí do kin aktuálně v šíleném množství, jsme párkrát cítili podobné emoce, z tohohle nového kusu se vám ale navalovat nebude. Energie, která prýští ze superpopulární dvojky Kozub - Štáfek totiž funguje na výbornou a v českém kontextu vyznívá více než neokoukaně. Režisér Andy Fehu se napoprvé sice netrefil do vyloženě hitových vod, kvalitou ale jeho Nenasytná Tiffany oslovila spoustu diváků, takže i proto může jeho úkrok k buddy-komedii s hororovým přesahem vyznívat velmi slibně. Nezbývá než doufat, že náhled na youtubery i krvavé hororové peklíčko nedopadne úplně boomersky a že tahle subtilní oddychovka zvládne z táborů fanoušků a fanynek obou hlavních hvězd zrekrutovat dostatečné množství diváků. Každý aktuálně pojatý a koncepčně originální projekt, který nesmrdí přebarvenou romantickou komedií s Petrou Hřebíčkovou, totiž potěší... a musí se podporovat návštěvou kina. 

Shoky & Morthy: Poslední velká akce: Teaser 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Rimsy

Stále není moc jasné, co z toho nakonec vzejde. K fungující chemii mezi Jakubem Štáfkem a Štěpánem Kozubem se v druhém teaseru přidal i Honza Nedvěd a zesílené vibes Choking Hazardu. Jestli někdo dovede s brakovým základem smysluplně pracovat, je to právě Andy Fehu – a jeho spoluscenárista Ondřej Kopřiva na Semestru ukázal, že s tématikou moderních technologií pracovat dokáže. Stačí tahle kombinace na funkční skloubení hororových vzorců se zjevným popichováním youtuberské scény? Představený materiál ukazuje hlavně to, že rozpočet zřejmě nebyl nejvyšší, což ale u filmu tohoto typu zas tak moc nevadí; spíše schází větší množství frků, které by dokázaly, že Kozub na plátno přenesl formu ze Třech tygrů a Štáfek zavzpomínal na svou vyšehradskou kometu. Věřme, že to nejzábavnější na nás čeká v kině.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Štěpán Kozub je teď díky Divadlu Mír a Třem tygrům všude a jeho hype ještě poroste, takže tvůrci rozhodně můžou mít radost, že v létě bude o jejich novinku zájem. Zvlášť když je tam ten kluk z Ulice. Z první oznamovací ukázky, která vychází jen pár dní po konci natáčení, určitě jde cítit, že mezi Štáfkem s Kozubem by mohla být ta správná parťácká chemie, na jakou v českých podmínkách nejsme příliš zvyklí... přeci jen Snowboarďáci a Rafťáci už jsou sakra daleko. Teaser si sice dělá srandičky, těch pár atmosféričtějších záběrů ale vypadá veskrze cool a slibuje, že bychom se mohli dočkat poctivé hororově-komediální žánrovky, kde to bude patřičně čvachtat i vtipkovat.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace