Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sex ve městě: Film | Sex and the City: The Movie | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 30.05.2008
CZ premiéra: 05.06.2008
režie: Michael Patrick King
hrají: Sarah Jessica Parker, Kim Catrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon, Jennifer Hudson

Sex ve městě: Film: Trailer
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Říkejte si co chcete, ale já se těším. Navzdory k0C0URovým sociologickým výzkumům, navzdory nevraživosti našich mladých uživatelů, navzdory vlažným trailerům ... a moc a moc se mi zamlouvá, že celovečerák akorát nesešije dohromady tři díly seriálu a nepředhodí je s nějakou vetchou pointou jako veledílo (aneb bolestivá vzpomínka na Simpsony je stále čerstvá). Sex ve městě se dočká plnohodnotné tečky, která uzavře všechno, co se během šesti sezón rozehrálo. Holky sice pořád plkají o sexu, čtyři křížky na krku je už ale zjevně donutily „zmoudřet“, usadit se, najednou z nich trochu vyprchává snaha všechno zlehčovat a s nadhledem glosovat. Děti, manžel, rodina... zkrátka všechny ty věci, po kterých už Sex ve městě nebude potřebovat další díl, protože řečeno bude jednoduše všechno. Nezaujatý divák asi nepostřehne „vystřízlivění“ čtyř hrdinek, to, jak se dívají na naivní Jennifer Hudson a jak vysvětlují malým holčičkám, že v životě to nechodí jako v pohádce o Popelce.Všimne si jen vlažně odstříhaného traileru, veeelikáánskýýých spoilerů a čtyř přestárlých ženských, co se občas baví jako kikiny. A asi vůbec nepobere, proč se na Sex ve městě těším víc než na... no ... dejme tomu na Hulka.

P.S.: Kristin Davis FAKT nestárne!

Sex ve městě: Film: Teaser
HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Případová studie č. 9278/45: „Jak působí teaser k filmu Sex ve městě na člověka, který nikdy Sex ve městě neviděl (ani z vlaku)?“. Subjekt: Ztrápená kocouří osoba, která absolutně netuší, co psát k osmačtyřiceti vteřinách sestřihu, v němž čtyři ženy střídavě sedí, smějí se a jedna k tomu říká, že přátelství ještě nevyšlo z módy. Průběh šetření: Opakované pouštění teaseru, hledání záchytných bodů, bezradnost, deprese. Přemýšlení nad smyslem života, rolování ponožek, úklid záchodu (!!!), proboha jen už se na to nedívat znovu. Hm… hodina uplynula a válení chlebových kuliček už Kocoura nebaví. A hle! Přítelkyně do všeho vnesla jasnější světlo. Prý jedna z těch ženštin ráda nakupuje boty (a novinaří), druhá ráda dělá… ehm… tohleto, třetí je upjatá a čtvrtá měla v seriálu mimino (a je právnička). A ten pán na závěr je Pan Božský. No vážně! To se mi ulevilo. Vlastně ne. Vůbec. Závěr: I přes osvětu je to pořád ta samá nuda, ze které nevykřesám víc než dvě hvězdičky. Sled záběrů podbarvený hudbou a v něm „čtyři šílený holky“ dokáže dneska poslepovat kdekdo. Milovníci seriálu nechť se na mě nehněvají a tu hvězdičku dvě ze zainteresovanosti si tam klidně přihodí.

© copyright 2000 - 2021.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace