Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sex ve městě 2 | Sex and the City 2 | 2010
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 27.05.2010
CZ premiéra: 03.06.2010
režie: Michael Patrick King
hrají: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis

Sex ve městě 2: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
duro

Obvykle si při psaní popisku pustím trailer alespoň pětkrát za sebou. U tohoto mi už během druhého pokusu málem explodovala lebka. Víc shlédnutí nehrozí. Ptám se sám sebe: Proč, člověče, vždyť seriál jsi dlouho s chutí sledoval, a tenhle trailer je vlastně solidní řemeslo, které musí bezvadně fungovat na cílové publikum? Problém je v tom, že zatímco archeologie se dá důstojně provádět i po šedesátce, velkoměstské sexuální eskapády by se měly zákonem zakázat už... prostě dávno předtím, než došlo k tomuhle. Není vykopávka jako vykopávka a tyhle MCBP už se dávno proměnily v MCBNAKMUHDB. Člověk (obzvlášť bývalý sexsymbol) by měl vědět, kdy důstojně odejít. Kombinace jinak obstojné hlášky o neúnavné Samantě a detailů jejího obličeje je prostě nechutná. Ostatní představitelky na tom nejsou lépe a když šestatřicetiletá Penélope Cruz působí v ukázce jako školačka v domově důchodců, něco je opravdu špatně. Ta exotika (pořízená hlavně ve studiu a v počítačích) a narážka na Avatara už to nezachrání.

Titulky ke stažení ZDE.

Sex ve městě 2: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdysi velmi otevřená výpověď o intimních radovánkách čtyř dobře zajištěných Newyorčanek už nebezpečně připomíná Průvodce sexuálním životem žen po přechodu. Uštěpačné poznámky došly, protože si je lid vystřílel už před dvěma lety. Dámy tehdy nebyly zrovna v ideální tělesné formě, nakupovaly víc než kdy dřív, ale v rámci hollywoodských romantik jejich film pořád nadstandardně šlapal. Po pařížském dvojdílu přišlo druhé finále a pohádky byl konec. Samozřejmě jen do konce třetího, který se bude zjevně odehrávat i kdesi v poušti, pravděpodobně mezi zámožnými šejky a velbloudy. Zazobané paničky z New Yorku nejspíš zkusí provětrat věčné ženské fantazie ve stylu Angeliky, takže tu máme duny, honosná sídla a prachy. A čtyři stárnoucí paní, u kterých by vás slovo sex zajímalo jen ve spojitosti s deflorací jejich potenciálních dcer. Zvlášť Kim Cattrall zvládla díky filmům a televizní obrazovce projít neuvěřitelnou proměnou - z náruživé a neukojitelné nadsamice z prvních sérií ve vyjetou parodii sebe sama, u níž není poznat, zda mrká, aby svedla, nebo jestli jde jen o tik způsobený závislostí na face-liftingu, botoxových injekcích a desítkách dalších zkrášlovacích procedur, které už bolestivě nefungují. Jasně, všichni stárneme. Ale jen někdo u toho musí nedůstojně balit zajíčky a dopřávat si vaginálních rozkoší před celým světem. Proto doufám, že velmi příjemně šlapající teaser, pošoupávající se od ódy na New York od Alicie Keys až k nablýskané finální montáži, snad „dráždí“ na film, který k věkovému posunu přistoupí alespoň trochu rozumně. Bude hezké říct světu, že i v padesáti má člověk nárok na kvalitní pohlavní život. Nebylo by ale cool se pouštět se do dalšího kola pokusů o bezuzdnou sexuální revoluci, když – a řekněme si to zpříma a bez obalu, jak bylo zvykem právě u Sexu ve městě – to lety ověřené „maso“ už prošlo minimálním datem spotřeby.

Titulky ke stažení ZDE.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace