Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sedm psychopatů | Seven Psychopaths | 2012
csfd  imdb
US premiéra: 12.10.2012
CZ premiéra: 29.11.2012
režie: Martin McDonagh
hrají: Woody Harrelson, Colin Farrell, Christopher Walken, Sam Rockwell, Olga Kurylenko

Sedm psychopatů: TV trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Originalita ftw. Sedm psychopatů se vážně snaží nabrat diváky, a tak se internet plní trailery, klipy, featuretty a vůbec čímkoliv, co by vás přesvědčilo o tom, že tenhle úlet musíte vidět. A nutno říct, že je tahle snaha úspěšná, jelikož jsme se od první nevýrazné upoutávky dopracovali až sem. V televizním traileru na vás nečekaně vykoukne Sam Rockwell, který začne svolávat do zbraně všechny správné psychopaty. Jste krapet vyšinutí? Máte pocit, že vám okolní svět tak nějak nerozumí? Výborně! Tohle je film pro vás a zbytek "normální" populace ať si dál chodí užívat... cokoliv si to chodí užívat. Tady totiž budou i přestřelky, heč!

Sedm psychopatů: Necenzurovaný featurette


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Podruhé v krátké době tu máme "featurettový paradox". I když by studia neměla mít problém sestříhat každému nadějnému filmu parádní trailer, opět se objevuje krátký pohled na natáčení, který je daleko lákavější než klasické upoutávky. 7 psychopatů, novinka režiséra V Bruggách, má veškerý potenciál na to, být netradiční komediální peckou. Trailery se ale snažily především vyjmenovat všechny herce, čímž zásadně tratily na údernosti a víc než co jiného připomínaly neosobité změti jmen a podivných fórů. To nový featurette je úplně jiná káva. Trio Rockwell, Farrell a Harrelson v něm baví od začátku do konce, skládá pocty hláškujícímu Christopheru Walkenovi a vůbec přináší kýženou atmosféru odlehčené komedie, ve které se pro úderný gag nepůjde daleko. Všichni tu navíc působí maximálně uvolněně a očividně věří v McDonaghův filmařský talent, což bez problému přenášejí i na diváka. Silné čtyři hvězdy a konečně pádný důkaz, proč by to i napodruhé mělo klapnout.

Sedm psychopatů: Necenzurovaný trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

V Bruggách bylo jedním z nejmilejších překvapení posledních let - zvlášť na cestě mezi synopsí, trailerem a výsledným filmem prošlo dílo Martina McDonagha hodně zajímavým vývojem. Na jeho konci se urodila malá kultovka a nějaký ten Zlatý glóbus. Takhle pestrá, překvapující, a přitom emocionálně košatá gansgterka (taky na vás ta podvratná melancholie dolehla?) tu asi nikdy nebyla, a proto se vyplatí McDonagha sledovat velmi pozorně i napodruhé. Což o to, jeho trailerová forma úplně skvostná není, ale minimálně přidání sprostých slov pomohlo k tomu, že dialogové střípky mají konečně adekvátní říz a víc tlačí na bránici. V plném formátu to sice bude zas o něčem jiném, protože Donaghovy filmy dost dobře nejde redukovat na pár útržků spojených v jedno dvouminutové video, ale už necenzurovaný trailer rozhodně potěší.

Sedm psychopatů: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Dvě slova: V Bruggách. Martin McDonagh se filmové světu uvedl parádní gangsterskou komedií, která nenudí ani při desátém zhlédnutí. Proto je jeho další počin úzkostlivě vyhlíženou podívanou, které od začátku neškodilo to, že se jmenuje 7 psychopatů. Člověk od ní čekal tak trochu švihlou komedii... a taky že ji dostaneme. Magoři Farrell, Rockwell a Walken omylem ukradnou psa magorovi Harrelsonovi, a měla by z toho být podobná polízanice, jako když se jel Voldemort podívat do Belgie. První trailer sice není dvakrát přesvědčivý a nacpat do něj kompletní výčet sedmi hlavních postav nebyl nejlepší nápad. Zábavné momenty mu ale nechybí (Olinka, pac, ruce vzhůru) a rozhodně dává na vědomí, že by tam ta požadovaná vyšinutost někde mohla být. Minimálně ji dopraví Walken, který zase po dlouhé době těžce vládne!

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace