Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Saw 6 | Saw VI | 2009
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 23.10.2009
CZ premiéra: 22.10.2009
režie: Kevin Greutert
hrají: Shawnee Smith, Tobin Bell, Costas Mandylor, Tanedra Howard, Karen Cliche

Saw 6: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Za posledních pět let to dělá víc jak deset popisků k trailerům na SAW, které přitom jsou na jedno brdo. Člověk už neví jak dál. Stačí konstatovat, že série už je nezainteresovaným absolutně k smíchu? Že vizuálně vypadá stále hůř? A že trailer dokáže s nechtěnooou virtuozitou nudit už během prvních deseti sekund? Nebo se má prostě pomlčet a nechat jásat těch pár osvícených, které stále baví chodit na konci října do kina kvůli čerstvému masu a nesmyslným pastičkám... nevím a radši o tom ani nebudu přemítat. SAW za to nestojí. Propagační klípky na tenhle masokombinát, jenž o každém Halloweenu nasává tuny dolarů, se nicméně vyplatí ignorovat, protože podnětnější a v jakémkoliv smyslu zábavnější podívanou nabídne i ukázka na novou Saxanu. Po pár čtenářských hodnoceních kašlu na objektivitu a pomíjím všechny technicky-uspokojivé aspekty traileru a narvu nejnižsí možné hodnocení... Nedá se jinak.

P.S.: Jigsaw je magor.

Saw 6: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Trochu mě mrzí, že život nás filmových psavců se neměří na roky, ale na SAWy. Odkroutily jsme si jich všech šest, byť tu první ještě na TrailerZone. Nabitá ukázka se tehdy proměnila ve vyčerpávající celovečerní pecku. Potom předhodili dvojku, neboli novou várku téhož. Lamentovali jsme nad dojením parádní jedničky, leč marně. A hle, trojka! Zase jsme brečeli, dokonce ve společnosti pěti různých trailerů. Jenže než slzy uschly, dovalili čtyřku. V žalu jsme vyli tak hlasitě, aby nás slyšeli až v Los Angeles, ale nic se nezměnilo. Jen tržby byly malinko menší a kampaň o dvě upoutávky chudší. Až loni – kupodivu - přichvátala pětka. Vykutálení producenti už věděli, že na jejich dolarovou ždímačku lidi přijdou, i když bude marketingové oddělení celý rok sedět doma s rukama v kapsách. I jeden nic neříkající teaser stačil na to, aby se o Jigsawovy pastičky znovu zajímaly davy. Proto se brzy přivalí švestka. Fanoušci jásají a ty, které fenomén SAW už nezajímá, to kupodivu nezajímá. Taky proč by mělo, když karty už jsou dávno nejen rozdané, ale ve své podstatě i vyložené na stůl. Jedinou novinkou je ryze grafický teaser s efektním průletem okolo spousty mordýřských výjevů. I když… novinkou… hudba se točí dokola už od čtvrtého dílu, z prvního teaseru na čtyřku známe i velmi podobný koncept. Ale zajímá to vůbec někoho? Všichni přeci víme, že na přijetí šestky a natáčení sedmičky, osmičky i devítky nějaké teasery (ani kecy okolo nich) vůbec nic nezmění.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace