Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sám doma | Home Alone | 1990
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 16.11.1990
CZ premiéra: nestanovena
režie: Chris Columbus
hrají: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, John Heard, Roberts Blossom

Sám doma: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Kdo sis v prosinci nepustil Sám doma, hoď kamenem! Nic jsem neslyšel, takže vás chválím... Absolutní dětská klasika, kterou jsme s bráchou sjížděli za telecích let do zemdlení, přesně tak jak předpokládají filmoví kronikáři, se svého vánočního statusu nechce zříct ani po třiceti letech a pořád patří k etalonu. Vydrží nejspíš stejně dlouho jako Pelíšky, S čerty nejsou žerty, Tři oříšky pro Popelku a Pretty Woman. A samozřejmě i Smrtonosná past. Úsměvné na tomhle řemeslně úplně standardním traileru, který vlastně nejde do Kevinových patálií úplně naplno, je promo skrze "novou komedii Johna Hughese". Zatímco mi chodili na Columbuse, v Americe se zmiňoval hlavně produkující superklasik, co stál i za scénářem. Hezké to bylo. Tak zase za rok, Kevine. 

Sám doma: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
k0C0UR

Jsem si téměř jist, že pro drtivou většinu z vás bude tenhle trailer znamenat historicky první setkání s originálním zněním. Ono věru nebylo proč se po něm shánět, český dabing je skutečně výborný, ale… slyšet teď staré známé v novém balení neskonale potěší. Tak, jdeme na věc. Domácí zmatek, klasický podhledový letištní úprk, který téměř okamžitě střídá rozježená Culkinova palice následovaná hlasitým výkřikem hrdinova jména, po kterém by se v jednom krve nedořezal. A po němž se rozjíždí parádní nástin všech atributů, kvůli kterým tahle komedie dominuje. Trubkou rozpálené hudební rodeo krásně koresponduje s rychlým sestřihem většiny pastí, které rozličné části těl našich lupičů potkají hodně zblízka, zazní pár památných hlášek, podíváte se na historicky první zpomalené sáně a dojde i na rozbalení papírového plánu, který jsem se jako škvrně snažil obkreslit ;). Připočtěte nezaměnitelný feeling devadesátých let a máte vystaráno. Mimochodem, všimli jste si scény s prodavačkou a šéfem? Ta se ve finální verzi nakonec objevila v redukované formě… asi někdo rozumně usoudil, že šéfové prostě k Vánocům nepatří ;). Naprosto správně. Takže. Zahryzněte se do cukroví, zapijte voňavým punčem a nechte si na dvě a půl minuty zpříjemnit svátky...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace