Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku | Home Alone 2: Alone in New York | 1992
csfd  imdb  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: nestanovena
režie: Chris Columbus
hrají: Macaulay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O'Hara, John Heard

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Sám doma se drží i po letech ve štědrovečerním prime-timeu českých televizí, dvojka to má obvykle malinko složitější. Ale letos na ní taky dojde. Asi to bude tím, že není o moc slabší - spíš naopak jde o jedno z mála pokračování, které důstojně navázalo na superúspěšný originál, udrželo jeho styl a prostě přineslo nový nášup v oblíbeném konceptu. Klasický geografický přesun v zájmu sequelu tu neproběhl do Evropy, ale do New Yorku, proto vás na sledování tohohle přídavku může nalákat jeden z nejproslulejších teaserů své doby: se Sochou svobody, která tak dlouho čeká ná nálet nového Spider-Mana, až se radši začne šklebit jako Macaulay Culkin. Jednoduché, úderné, srozumitelné a zároveň snadno zapamatovatelné. Není divu, že i dvojka byla megahitem, a to i v československých kinech!

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Vánoce jsou tady! Ježíšek, Santa, Děda Mráz...ať už vám dárečky naděluje kdokoliv, patří k tomu koledy, rodinná pohoda a notná dávka televizních repríz. Sám doma je tohohle rituálu nedílnou součástí, takže jsem si říkal, že ať už bude trailer jakýkoliv, zcela jistě mě opět donutí během svátků odmontovat anténu. Jenže anténa zůstala na svém místě a mozek v jednom kuse. Vánoční koleda alternovaná hezky v duchu Kevinových eskapád totiž pozvedne náladu každému. Není to bůhví jak skvělý trailer a i přes prima nápad mu chybí trocha šťávy. Ale zcela jistě potěší, už jen proto, jak se odlišuje od zaběhlých komediálních ukázek na jedno brdo. Pády na hlavu ani podobné koniny tu nechybí - obvykle za ně strháváme body, jenže tady jsou samozřejmě nedílnou součástí série, kterou milerádi odpouštíme (aneb není nad to fláknout parchanta cihlou do hlavy). Snad jen ty doprovodné titulky si tvůrci mohli nechat. Dělají z nás blbce. A když už tam musely za každou cenu být, nějaká drobná grafická uprava a hrátky při rozpohybování by se jistě hodily. Hned by všechno bylo veselejší. Každopádně chceme karaoke verzi bez zpívaného slova! Tahle koleda by během pár dní na MovieZone jistě zkultovněla. Veselé Vánoce. Snad nikdo z vás letos neskončí Sám doma.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace