Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
S tebou nikdy | Anyone But You | 2023
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 15.12.2023
CZ premiéra: 11.01.2024
režie: Will Gluck
hrají: Sydney Sweeney, Glen Powell, Dermot Mulroney, Michelle Hurd

S tebou nikdy: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Ano, tohle už je výrazně lepší. Zdá se, že za ten týden, co byli herci se štábem zpátky na place v Sydney, se dokonce stihla dotočit i zápletka, takže už to nevypadá celé tak marně a uměle. Vlastně to působí dokonce celkem sympaticky, byť je to pořád silně vylouhované téma okoukané ze zhruba milionu dalších rom-comů. Co mě trochu mrzí, že tu chemii, kterou jsem nasál ještě před začátkem stávky ze všech těch fotek a videí z natáčení, tady v konečném materiálu furt necítím, na druhou stranu Glen Powell vyzařuje takové charisma, že to asi zvládnu přecházet. Sydney v současnosti stačí, že je pěkná, i když třeba letošní Reality dokázalo, že tahle holka rozhodně umí i hrát. Teď už tedy nezbývá než počkat, jestli Will Gluck zařídil i ten zbytek, abychom dostali alespoň lehce nadprůměrný film, nebo jestli se bude jednat o další hřebíček do rakve žánru. Co tipujete vy?

S tebou nikdy: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Je to sice jenom teaser, ale nějak mi v tomhle romcomu chybí ten rom. A teď nemyslím příslušníka romského etnika, ale romantiku. Nemá to jiskru, vlastně z teaseru vůbec nechápu, a to je asi můj největší problém s touhle ukázkou (na níž mimochodem Sony mělo spoustu času ji vyladit, protože její verze unikla na internet pár dní dopředu a lidé nebyli spokojeni), proč ti dva předstírají, že jsou spolu. Jasně, můžu předpokládat, že mi to film vysvětlí, ale když se základní premisa nedá dost dobře prodat už v první ukázce, je to většinou známka průšvihu. Takhle prostě vidím dva krásné lidi, kteří se tak trochu spratkovitě nesnáší, mezitím co předstírají, že jsou spolu, a ta výsledná atmosféra je fakt mimo. Po těch fotkách z natáčení a společných rozhovorech, kdy jsem byl přesvědčený, že spolu ti dva jednoznačně něco mají a Sweeney každým dnem zruší zásnuby, není rázem po té chemii alespoň v tomhle teaseru ani vidu, ani slechu.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace