Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rozpolcený | Split | 2017
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 20.01.2017
CZ premiéra: 19.01.2017
režie: M. Night Shyamalan
hrají: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Kim Director, Sterling K. Brown, Jessica Sula

Rozpolcený: Trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Mr. Hlad

McAvoye mám rád, bohužel sám odtáhne film jen zcela výjimečně, ale právě tohle by mu mohlo pomoci získat nějaké to renomé, díky němuž by mu v Hollywoodu přihráli zajímavější role. Ačkoliv ho tu vidíme jen v několika podobách, mluví se o desítkách „osobností“ a je tak dost možné, že tenhle jeho magor se teprve rozjíždí. A vlastně i ta naznačená proměna v něco nelidského zní celkem lákavě. I druhá upoutávka zkrátka dovede zaujmout hereckou exhibicí hlavní hvězdy, ale i dost nepříjemnými zvuky. Fakt to někdy zní, jak když člověk škrábe nehty po tabuli. Menší prostor by navíc Shyamalanovi, který se snad skutečně zvedá z těch blitek, ve kterých se topil, mohl sednout, a já se začínám skutečně těšit na originální a strhující thrillerovou jízdu. I když už v upoutávce to je celé až nepříjemně znepokojující.  

Rozpolcený: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Shy zpátky v první lize? Už to tak vypadá! Postupný propad do vyhnanství, ve kterém jeho autorské scénáře už udivovaly víc demencí než originalitou a velké trikové produkce zakončoval místo ovací vestoje nechtěný smích, docela překvapivě ukončil loňský found-footage horor The Visit. Malý rozpočet, pokora a řemeslně zručné napínání vykoply Shye zpátky mezi ekonomicky úspěšné filmaře a dovolily mu poskočit zase o level výš: K nápaditému, přesto produkčně i pojetím komornímu thrilleru o Jamesi McAvoyovi, jenž si jako schizofrenik užívá svých 23 osobností a při tom týrá, pomáhá i děsí drobné slečny. Už trailer je napínavý, hlavně ale hodně láká na vděčnou hereckou one-man show, která by mohla být správně psycho.

 

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace