Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rozhněvaný muž | Wrath of Man | 2021
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 07.05.2021
CZ premiéra: 22.07.2021
režie: Guy Ritchie
hrají: Jason Statham, Josh Hartnett, Holt McCallany, Scott Eastwood, Jeffrey Donovan

Rozhněvaný muž: Necenzurovaný trailer 2


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
do_Od

Což o to, film rozhodně uvidím, protože pořád věřím, že by Ritchie se Stathamem úplnou rutinu netočil, jenže popravdě mě zatím trailery na Rozhněvaného muže zase tolik o opaku nepřesvědčují. Zápletka je na poměry akčních béček podezřele komplikovaná, a kdybych se na to zkoušel dívat optikou blockbusterových akčňáren, zdá se mi to pro změnu celé nějaké prázdné a malé. Skoro jako by se někdo nemohl rozhodnout, co to teda vlastně bude, přičemž tam obsadil pár známějších tváří, první upoutávku střihl víc do komedie, druhou zase víc akčně, a teď doufá, že se prostě chytí co nejvíc lidí. Nicméně samotný materiál úplně k zahození není, a ten titulní hněv je z jednoho záběru dokonce cítit fakt pěkně, takže jestli tam nakonec dojde k podobným momentům častěji, budu možná paradoxně po zhlédnutí nejvíc oceňovat právě ty emoce. Což jen dokazuje, jak dokonale zmateným dojmem to na mě celé působí. Ale zároveň fandím všem, kterým ten styl sedne a oceňuji, že to je eRko. Jen téhle upoutávce jaksi víc jak 3* dát nedokážu.

Rozhněvaný muž: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Takže místo gangsterky spíš "další" stathamovka? No, vlastně s tím nemám moc velký problém. Guy Ritchie se tu sice drží vizuálně prozatím trochu víc na uzdě, jinak ovšem upoutávka šlape po stránce střihu a gradace jako hodinky. Poměrně hezká drsná atmosféra se taky dostavila, po akční stránce to ke konci čím dál víc šlape a country podkres plní svůj účel. Ostatně stejně jako Jason Statham, který se (minimálně mně) v tomhle nekompromisním akčním módu asi nikdy neokouká. Jen škoda, že trailer toho asi zase jednou vykecává víc, než je potřeba. I když nás tady evidentně čeká přímočařejší podívaná než třeba v případě stylových Gentlemanů, snad si ještě Ritchie a spol. nějaký trumf v rukávu nechali. Tenhle revenge thriller si totiž od britského šikuly a jeho hereckého parťáka rozhodně nechám líbit.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace