RocknRolla | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 08.10.2008
CZ premiéra: nestanovena
režie: Guy Ritchie
hrají: Gerard Butler, Thandie Newton, Mark Strong, Tom Wilkinson, Karel Roden
 

V KOSTCE

Podsvětí, ruská mafie, londýnští gangsteři, parta budižkičemů, ukradený obraz, zbraně, drogy, sex, rock'n'roll a Karel Roden. To vše v úhledném balíčku od režiséra nejpovolanějšího. Aneb Guy Ritchie je zpět v první lize a pokud máte jeho vyprávěcí poetiku alespoň trochu rádi, měli byste být u toho. RocknRolla je ztělesěním stylu, humoru a akce v tom správném poměru.

CELÁ RECENZE ZDE

TRAILERY


FOTOGALERIE

O FILMU

Guy Ritchie natočil dvě parádní gangsterky plné černého humoru a režijní originality a pak se oženil. A jeho manželka Madonna mu nejspíš začala kecat do řemesla. Romantičtí Trosečníci byli spíš takový nepovedený svatební dar než normální film a Revolver byl natolik šílený, že ho snad úplně nepochopil ani sám režisér. Teď to ale vypadá, že se Ritchie hodlá vrátit k žánru, ve kterém se cítí nejlépe. RocknRolla by měla být drsná gangsterka z londýnského podsvětí, kde člověk může přijít k úrazu dřív, než stačí vůbec zjistit proč. Tentokrát se budou pouliční zlodějíčci i luxusní gangsteři pokoušet přijít na to, co v hlavním městě Velké Británie dělá ruská mafie a co je pravdy na tom, že se chystá jakási tajemná dohoda za miliony dolarů. A to už je částka, kvůli které stojí za to ustřelit někomu hlavu. Jason Statham má sice hodně práce v Hollywoodu, ale Ritchiemu se podařilo do hlavní role ukecat dalšího prvotřídního drsňáka. Gerard Butler je po Třístovce hodně v kurzu a tohle téma by mu mohlo sedět. Thandie Newton i Tom Wilkinson málokdy zklamou a český import Karel Roden je už jen tou pomyslnou třešničkou na dortu. Věřme, že Ritchie ještě nezapomněl, jak se natáčí ta správná drsná podívaná.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se