O FILMU
Filmová série Resident Evil se nedávno představila svým čtvrtým dílem a kdybychom řekli, že jsme z kina odcházeli spokojení, lhali bychom. Ten film byl prostě zlo. Resident Evil má ale tuhý kořínek a když něco pokazí Hollywood, zkusí si jméno napravit v Japonsku. Animák Resident Evil: Zánik se celkem povedl a pokračování s podtitulem Damnation bychom měli vidět za dva roky. O ději toho moc známo není, snad jen to, že se podíváme do východní Evropy, kde se do obyčejné války mezi klasickými armádami rozhodli podívat i zombíci. A hlavním hrdinou bude Leon S. Kennedy.
TRAILERY
FOTOGALERIE
TOP Diskuze
96Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 29Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 22První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 50Spielbergův Den odhalení kina nezválcoval, na rozdíl od hororů skončí ve ztrátě 15Sláva: V.I.M. 14Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 13Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 10Shrek 5: Teaser 2

