Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška | Rebel Moon: Part Two – The Scargiver | 2024
csfd  imdb  kinobox
US premiéra: 19.04.2024
CZ premiéra: 19.04.2024
režie: Zack Snyder
hrají: Sofia Boutella, Ed Skrein, Michiel Huisman, Djimon Hounsou, Anthony Hopkins

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Když by tenhle trailer přiletěl z čisté vody, možná by jeho přijetí bylo veselejší. Jenže není to tak dávno, co jsme narazili s prvním Rebel Moon a šrámy - a přiznejme si, že už několikáté - se ještě nestihly zahojit. Takže Snyderův pokus o Star Wars může v upoutávce machrovat s hudebními a zvukovými vychytávkami jak chce, může se snažit konstruovat (rádoby) cool výjevy a vábit na popcornové fanboyovské rejdění, ale výsledek bude stejně spíš ono neslavné meh. Snyder totiž už dávno ztratil svoje mojo a netflixovské volné pole působnosti bez jakéhokoliv relevantního dramaturgického nebo producentského dohledu mu zjevně dalo další ránu z milosti. A film bude mít co dělat, aby vůbec dorovnal průměrný a spíš přehnaně namachrovaný trailer. 

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Spooner

Asi už jste postřehli, že z první části Rebel Moon jsme nebyli v redakci dvakrát nadšení. Naopak, takřka všichni považujeme snahu o novou velkolepou sci-fi ságu za to nejhorší, co kdy Zack Snyder vytvořil. Proto asi není žádným překvapením, že vyvrcholení příběhu, který by každý příčetný tvůrce odvyprávěl v jednom filmu, nás příliš neláká a teaser tak nemá moc čím strhnout. Spíš nás jen logicky utvrzuje v tom, že dostaneme další porci téhož, jen u toho bude víc vesničanů. Vizuál stále vypadá nevalně a nějaký epický či oku lahodící moment tu zatím budete hledat marně. Na druhou stranu, traileroví fachmani si tentokrát pomohli sympatickým dopingem  – výtečným soundtrackem z Krále Artuše od Guye Ritchieho. A  neskutečně rytmická a naspeedovaná hudba Daniela Pembertona dokáže i podobný materiál solidně nakopnout a naservírovat nám díky tomu řemeslně slušný kousek. Škoda, že nás ten zmiňovaný materiál zatím vůbec nezajímá.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace