Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Raubíř Ralf | Wreck-It Ralph | 2012
csfd  imdb
US premiéra: 02.11.2012
CZ premiéra: 15.11.2012
režie: Rich Moore
hrají: Jane Lynch, John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Brandon T. Jackson

Raubíř Ralf: International trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Takže... v zámoří mají dojem, že Evropa žere disko, Speed Racera a Zataženo, občas trakaře? Asi to tak bude, protože jinak si podobu mezinárodní upoutávky Raubíře Ralfa asi nevysvětlíte. Zatímco se Američanům tají barevné závody a vůbec se hraje na tradičnější rodinnou notu, my fasujeme nové záběry z "Cukrového závodu" a máme se pořádně odvázat u Ushera. Na první pokus je to trochu podivné. Na ten druhý už vás to ale netrápí, protože i v téhle podobě je Ralf natřískaný nápady, milým humorem a vůbec spoustou věcí, které dnešní záplavě animáko-sequelové produkce často chybí. Tak za měsíc v kině!

Raubíř Ralf: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
KarelR

Takhle má vypadat nápaditý animák! Originální myšlenka, sympatické postavy, prvotřídní zpracování.... To všechno se schází i v druhém traileru Raubíře Ralfa, který v mnohém přebíjí ten první. Tehdy jsme si ještě nebyli jistí, jestli skousneme malou ukecanou holčičku, a zda budou mít tvůrci dostatek nápadů na tak tematicky "odvážný" film. Nová upoutávka ale škvrně s hlasem Sarah Silverman představuje ve výrazně lepším světle. A sype z rukávu další a další fóry a fandovská pomrknutí, kterážto dost jasně křičí, že u Disneyho tentokrát těží bezednost s náležitým zápalem. Buďme za to moc rádi. A doufejme, že bude výsledná podívaná zábavná jak pro hardcore gamery, tak pro nás ostatní, kteří jsme poznali akorát ježka Soníka a ducha z Pac-Mana.

Raubíř Ralf: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Tak tohle zahřálo. Ovšem pokud disneyovky většinou útočí na ty nejmladší děti, tentokrát se jedna trefila spíš do srdcí třicátníků, kteří pamatují staré arkádovky, vědí , kdo je Zangief, Bison nebo Dr. Robotnik, případně pochopí fór s anonymními záporáky. Wreck-it Ralph je poctou klasickým videohrám, naroubovanou na klasický příběh o záporákovi, který chce konat dobro. Nápadů je tu na tři animáky, ostatně režisér Rich Moore umí s gagy žónglovat a šikovně je spojovat, naučil se to na Simpsonových nebo Futuramě. To, co v úvodu ukázky vypadá jen jako snaha svézt se na videoherní mánii nabere v druhé půlce neuvěřitelné otáčky, když se Ralph vydá na útěk a začne se svým dobrodiním probourávat i do jiných her. Jen si představte ty možnosti. Vize velkého herního nádraží, odkud se rozvážejí postavy do ostatních her a černého pasažéra, který kecá Master Chiefovi do jeho práce? Žůžo… mezi licencovanými cameo roličkami najdeme kromě již zmíněných pár zombií, duchy z Pac-Mana, Kana z Mortal Kombatu a spoustu dalších (na obrázcích z filmu jsou i další, jen hledejte). Taková záplava slavných charakterů připomíná Falešnou hru s králíkem Rogerem, přičemž z herních klišé si tu bude určitě dělat srandu kdekdo. Nevím, nevím, jestli to na děcka nebude příliš sofistikovaný humor, ale to bude vyváženo dětinštějším vizuálem a nějakými těmi roztomilostmi (Qberti). Nemám s tou dvojjakostí problém, když většina fóru zapadne na správné místo a tady mě míjí snad jen ten s otravnou holčičkou na konci. Každopádně už teď tisíceré díky, že místo dalšího sequelu dostaneme něco opravdu originálního. Ať už to dopadne jakkoliv.

Odkaz pod možností Stáhnout vede na HD stream od Applu. 

P.S.: Za pozornost stojí i oficiální synopse, jejíž překlad se společnosti Falcon (resp. Google Translatoru) příliš nepovedl :)

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace