Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Rambo: Do pekla a zpět | Rambo | 2008
csfd  imdb
US premiéra: 25.01.2008
CZ premiéra: 21.02.2008
režie: Sylvester Stallone
hrají: Sylvester Stallone, James Brolin, Kim Dickens

Rambo: Do pekla a zpět: Trailer 3


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Rambo se nasral. A barmští dobrodinci hned aby sbírali svoje střeva z podlahy. Ne, vážně, nechtěl bych se dostat nejnaštvanějšímu důchodci naší planety pod nůž, luk nebo nedej bože kulomet, co měří asi tak třikrát víc než já sám. Asi bych nestihl vyjednávat. Ramba by nezajímalo, že jsem se vždycky choval hezky k dětem, že jsem přispíval na charitu a že jsem třídil plasty, papír i aluminium. I tak by uchopil svou kudlu a vykoupil by svou zuřivost mými vlastními tělními tekutinami. „Minitrailer“ to připomíná v neskutečně našláplém sestřihu, který tepny zahlcuje adrenalinem a přesně reflektuje Rambovo „jakmile se vám jednou dostane válka do těla, můžete ji vyplavit jen krví“. Když nemůže brutalita na obrazovku, musí rezonovat alespoň ve kvílícím hudebním doprovodu. Rambovi sedí k pleti náramně, pokládá však jednu důležitou otázku: Jak to bude s těmi filtry? V traileru se to s dobarvováním obrázků už přehání, čím dál tím víc se ale zdá, že nějaký ten přestylizovaný frame uteče i do celovečerní verze. Nevadí mi to, naopak. Ti, co se těšili na autentickou a syrovou zabíjačkou ale možná na moment smutně sklopí oči.

Rambo: Do pekla a zpět: PG Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

Tak to prr, Johne. Co to má jako být? Jen mi řekni, že s tímhle trailerem nemáš nic společného a budeme si kvit. Vypadá to jako kdyby producenti přišli a řekli... Hmm, ty první trailery byly super, ale chyběly v nich křiklavé nápisy, patetická hudba, rychlé střihy a byly až moc brutální. Sestříhejte nám nějakou PG-13 verzi pro teenagery, aby věděli, na co je pak do kina nepustíme. Čtvrtý Rambo (pojmenovaný pro jistotu už jen "Rambo") bude oficiálně eRkovou řežbou, tenhle přidušený upoutávkový levoboček však jako by patřil do jiné doby. Chorály a LaFontainův voice-over v úvodu ničí živočišnou atmosféru prvních trailerů a jedna hláška ("Are you bringing any weapons?"; "Of course not"; "You are not changing anything") svět nespasí, zvlášť když posléze přepneme na elektronický hudební výmaz a všechny scény, které jsme viděli potřísněné krví, jsou najednou točeny z nezávadných úhlů. Navíc je tu barmský rap o kobrách a na konci se Rambo dokonce mění ve filozofa. Noční můra za tři hvězdičky (pár "Barmanů" se přeci jenom proletí vzduchem ;), která doufejme zůstane pouze v šuplíku marketingových nemehel z Millenium Films.

Rambo: Do pekla a zpět: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
st39.6

Že by nový bodycount rekord? Sly se na stará kolena pěkně rozjíždí. Dejte mu do ruky samopal, dejte mu do ruky luk a šípy, sakra, dejte mu třeba jen holý klacek a on s ním nepřítele rozporcuje jak kdyby si dělal zásoby do mrazáku. Je to furt ten samý voják, kterého známe z předešlých dílů. Ten samý člověk, kterého do akce nutí spíš okolnosti než potřeba dělat díry do hlav. Jen tentokrát už kašle na to, jestli se vám při sledování nadměrného množství vnitřností létajících z těl vojáků bude zvedat kufr. Tohle slovní spojení si většinou nechávám na dětinské debaty s malým bratříčkem, ale čtvrtý Rambo prostě vypadá nechutně hustě! Z výborného zážitku, který by se jistým zvrhlým způsobem dal označit i za zábavu, vás nevyruší ani digitální kamera, ani digitální krev, ani opakující se záběry. Sly svým lidem dává pěkně zabrat, krev z nich ždímá do poslední kapičky a nechává je létat vzduchem jako by se nechumelilo. Oproti minule nic nového, stejně si ale vystřílel další nadšené hodnocení. Fandíme ti, chlape!

Rambo: Do pekla a zpět: Promo trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
imf

A kdo tomu nevěří, tomu vytrhnu vohryzek! Mějte si mě za blázna, ale Sylvester Stallone u mě právě stoupnul na post absolutního macho-vořecha. To že dokázal vzkřísit Rockyho byl zázrak. Ale co s Johnem Rambem? Může Sly ještě ve svém věku a své kondici pobíhat po džungli a zabíjet lidi? No to si pište. Při zhlédnutí prvních promo záběrů člověka napadne snad jen klasické sousloví: TAKOVÁ BRUTALITA! Tohle snad není ani na eRko. Rambo své protivníky rozsekává na nudličky, hází je přímo na nastražené miny a vůbec s nimi dělá takovou rotyku, že mi přechází zrak. Navíc to vypadá cool a ti kaskadéři jako kdyby vypadli z filmů Tonyho Jaa. Evidentně profíci. A Stallone je sice trochu napuchlý, ale když provádí jogging mezi stromy nebo bez mrknutí oka vytrhává protivníkům důležité orgány z těla, chtěli byste, aby to byl váš táta. Měli byste být na koho hrdí. Ode mě šokované čtyři hvězdičky a jsem móóóc zvědavý, co se bude dít dál.

© copyright 2000 - 2020.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace