Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.
Řachanda | 2016
csfd  
US premiéra: nestanovena
CZ premiéra: 25.02.2016
režie: Marta Ferencová
hrají: Bolek Polívka, Josef Rarach, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek

Řachanda: Trailer


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

Je to taková klasická paradoxní situace - první film spoluprodukovaný ČSFD, která si potrpí na škálování filmů na dobré a špatné, rozhodně nevypadá, že by měl šanci skončit v červené barvě. Spíš bych se bál o černou, protože fantasy momenty jsou tak moc bizarní, že ani ve skromných středoevropských podmínkách nepůsobí příliš svěže. Slavných herců je sice požehnaně, Čtvrtníček, Polívka, Kaiser, Lábus a Cibulková by za starých časů jistili kvalitu, ale tady... nikdo z nich nemá nějaký sympatický výstup, spíš se člověk musí bát o soudnost kupříkladu Vladimíra Polívky, protože ten zvládne během dvou měsíců roku 2016 vlízt hned do dvou pochybných projektů (z jeho Muzikálu je totální propadák). Rád bych prostě zjistil, že je omyl považovat tohle za omyl.

Řachanda: Teaser


HODNOCENÍ REDAKCE
HODNOCENÍ ČTENÁŘŮ
VAŠE HODNOCENÍ
Cival

I Petr Čtvrtníček už přestává být garantem kvality. Pár let po geniální České sodě nebýval nikde moc vidět, o to víc jsme si pak mohli užívat každého jeho výstupu. Jenže to se teď zásadně změnilo... a najednou je všude. A i když slušně baví skeči na ČTTV, které jsou ale furt o level pod Sodou, i když potěší ve streamáckém Montekarlo, jež ovšem není novým Blaníkem, tak robota v primácké soap-opeře Přístav už tak fajnová není a Řachanda vypadá už vyloženě na průšvih. Podle názvu byste totiž čekali nový Kameňák, dostaneme ale nejspíš opravdu jen nenáročnný výplach, co se akorát zakamufluje v rámci pohádkového žánru. První ochutnávka není přiliš vábná, uvidíme, jaké humory přijdou dál...

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace